500 ексклюзивних суперкарів зібрали в одному місц > Gercek Tesisat

500 ексклюзивних суперкарів зібрали в одному місц

У Великій Британії відбувся найбільший у світі зліт екзотичних суперкарів Secret Meet. Сумарна вартість усіх автомобілів на шоу склала близько мільярда доларів. Відео з заходу з’явилося на YouТube-каналі Cars of England.

«Секретний» зліт SCD проводиться щорічно британським клубом власників суперкарів Supercar Driver на автодромі в Доннінгтон-Парку. Цього року він виявився особливо цікавим, адже на нього з’їхалися понад 500 ексклюзивних авто з різних країн Європи – це новий світовий рекорд серед зльотів суперкарів.

На автошоу з’їхалися всі найвідоміші суперкари, випущені за останні 60 років, – від знаменитої Lamborghini Miura до новітнього Mercedes-AMG One.

До найдорожчих авто на зльоті можна віднести McLaren F1, Mercedes CLK-GTR, Maserati MC12, Ferrari Enzo та F40. Дуже цінним є і Ferrari 288 Evoluzione 1986 року – таких авто випустили лише 6. А TVR Cerbera Speed 12 узагалі існує в єдиному екземплярі.

На автошоу приїхали одразу 20 Porsche Carrera GT – так відзначили 20-річчя культової моделі. Крім того, зібралися десятки різних Ferrari та McLaren, по кілька Pagani та Koenigsegg.

Сучасну епоху представляли нові Aston Martin Valkyrie, Gordon Murray T.50 і чеський Praga Bohema. Попри дощ, суперкари взяли участь у показових заїздах, а деякі авто навіть позмагалися в проходженні кола автодрому на час.

admin

Наверх