Опубліковано перші зображення BMW X2 наступного покоління > Gercek Tesisat

Опубліковано перші зображення BMW X2 наступного покоління

Кросовер BMW X2 існує поки що в єдиному поколінні, прем’єра якого відбулася восени 2017 року. Він став серійною версією однойменного концепту, продемонстрованого роком раніше на Паризькому автосалоні. Наразі баварці випробовують другу генерацію моделі, і тестові зразки вже неодноразово потрапляли в об’єктив фотошпигунів. Судячи з наявних фотографій, кросовер помітно зміниться при зміні поколінь.

Як і модель першої генерації новий Х2 буде побудований на базі кросовера Х1 третього покоління, прем’єра якого відбулася на початку минулого літа. У його стилі зроблено передню частину, при цьому фари, фірмові «ніздрі» та бампер отримають оригінальний дизайн. Від X1 новинці дістануться дверні ручки клавішного типу і пластика боковин. А ось форма кузова зовсім інша: новий Х2 тепер за рахунок похилих заднього скла буде більше схожий на інші купеподібні кросовери марки – Х4 і Х6. Задня частина поки що найбільш замаскована, проглядаються лише деякі контури горизонтальних ліхтарів. Ніша номерного знака розташується в бампері, а також кросовер зображений з дисками нового дизайну.

В основу Х2 другого покоління ляже передньопривідна платформа FAAR, яку вже використовують вищезгаданий Х1, і легкові моделі 1 і 2 серії, за винятком купе, яке зберегло класичне компонування. Платформа передбачає двигуни не більше чотирьох циліндрів, і також ймовірну повністю електричну версію. Моторна гама буде аналогічна кросоверу Х1, включаючи найпотужнішу модифікацію M35i xDrive, яка була представлена наприкінці минулого місяця. Вона оснащується 2,0-літровим чотирициліндровим бітурбомотором, віддача якого в Європі становить 300 к.с. (у США цей показник дорівнює 317 к.с.), а максимальний момент становить 400 Нм. Цілком можливо, для купеподібного кросовера Х2 ці показники будуть трохи покращені.

Прем’єра новинки може відбутися до кінця цього року.

admin

Наверх