Продажі Tesla досягли рекордного рівня у другому кварталі 2023 року > Gercek Tesisat

Продажі Tesla досягли рекордного рівня у другому кварталі 2023 року

Електромобільний виробник Tesla зафіксував значний приріст у глобальних постачаннях автомобілів, який склав рекордних 83% протягом другого кварталу 2023 року, пише The Wall Street Journal з посиланням на звіт компанії.

Ріст спричинений швидким зниженням цін на електромобілі та великими знижками, оскільки конкуренція на ринку наростає.

З квітня до червня було продано понад 466 000 автомобілів Tesla в усьому світі, що стало рекордним показником за квартал. Більшість постачань припадає на моделі Model 3 і Model Y, яких було доставлено 460 211 одиниць. Також компанія випустила 19 489 автомобілів більш преміальних моделей Model S і Model X.

Попри те, що оперативна маржа Tesla в першому кварталі скоротилася з 19,2% до 11,4%, вона залишається вищою, ніж у багатьох інших автовиробників. Прогнозується, що темпи зростання компанії можуть зменшитися до 24% у другому півріччі порівняно з аналогічним періодом минулого року. Деякі інвестори сподіваються, що зниження цін на електромобілі Tesla досягне пікової позначки протягом другого кварталу.

Протягом другого кварталу в США автомобілі Tesla Model 3 було внесено до списку транспортних засобів, що підлягають повній податковій знижці у розмірі 7500 доларів США, як і інші моделі компанії. Крім того, Tesla знизила ціни на свої моделі в США на 14-25%. Хоча зниження цін сприяє збільшенню продажів електромобілів Tesla, інвесторів найбільше цікавить, як це впливає на прибуток компанії.

У першому кварталі зниження цін призвело до зменшення прибутку Tesla на 24% до 2,5 млрд доларів. Операційна маржа Tesla скоротилася з 19,2% до 11,4% за перші три місяці 2022 року, але залишається однією з найвищих в автомобільній промисловості. У порівнянні з компаніями Ford Motor Co. (4%) та General Motors Co. (6,6%), маржа Tesla є значно вищою за даними FactSet.

admin

Наверх