Компанія BYD анонсувала новий кросовер Leopard 5 > Gercek Tesisat

Компанія BYD анонсувала новий кросовер Leopard 5

Суббренд Fangbao, який належить BYD, опублікував у Weibo та інших платформах тизер нової моделі – Leopard 5. Це дозволило роздивитися кузов майбутнього серійного позашляховика до офіційної прем’єри.

У Leopard 5 характерний для автомобілів цього сегменту коробчастий кузов. Передня його частина прикрашена декоративною товстою планкою з логотипом марки. Решітка радіатора оточена «прямокутником» фар. Нижче видно широкий бампер з декоративними вставками. На кормі – масивний бампер, багажні двері на петлях та короб для запасного колеса.

Хардкорний характер «Леопарду» дизайнери наголосили на чорних деталях екср’єру. Зокрема, у чорний пофарбовані декоративні вставки на бічних дзеркалах заднього виду, дверні стійки та ручки, рейлінги на даху та накладки на колісних арках.

За попередніми даними, Leopard 5 оснащений новою гібридною силовою установкою BYD DM-o та інтелектуальною системою керування кузова Cloud-p. Позашляховику обіцяють два двигуни, повний привід та три блокування диференціала. Запас ходу перевищить 1000 км.

Офіційна прем’єра Leopard 5 очікується у серпні. Тоді й з’явиться більше подробиць про новинку.

admin

Наверх