Опубліковано перший тизер нового Porsche Cayenne > Gercek Tesisat

Опубліковано перший тизер нового Porsche Cayenne

Опубліковано офіційне фото Porsche Cayenne 2023. Оновлений кросовер презентують на автошоу в Шанхаї 18 квітня, а незабаром після цього стартують його продажі. Про це повідомляє офіційний сайт Porsche.

На тизері видно, що передня частина Porsche Cayenne 2023 року змінена. У кросовера нова решітка радіатора та діодні фари у стилі електрокара Porsche Taycan.

Раніше вже було розсекречено салон Porsche Cayenne 2023. Головна його особливість – одразу три дисплеї на передній панелі, один з яких відвели пасажиру. Крім того, замінено кермо, селектор КПП та деякі кнопки. Базову комплектацію поповнила бездротова зарядка смартфонів.

Характеристики Porsche Cayenne 2023 також частково розкрили. Так, потужність початкової 3,0-літрової версії зросте до 350 к.с., а в Cayenne S повернуть V8 – цей 4,0-літровий турбомотор видає 468 к.с.

Новий Porsche Cayenne у топовій версії Turbo S E-Hybrid стане потужнішим – 700 к.с. Більш доступний 463-сильний гібрид, що заряджається, отримає збільшену батарею ємністю 25,9 кВт.год.

admin

Наверх