«Нова» Lada виявилася китайським кросовером FAW > Gercek Tesisat

«Нова» Lada виявилася китайським кросовером FAW

В Інтернеті показали новий кросовер Lada X-Cross 5, який планують відправити у серійне виробництво. Виявилося, що це китайський компактний кросовер FAW Bestune T77.

У 2022 році з РФ пішли всі великі міжнародні автовиробники. Вони підтримали економічні санкції, введені проти РФ за те, що російські окупаційні війська 24 лютого 2022 року розпочали повномасштабне вторгнення в Україну. У РФ залишилися лише китайські автовиробники.

Виробництво автомобілів у РФ скоротилося до мінімуму. Мало того, там тепер видають китайські автомобілі за власні розробки.

Один із прикладів – Lada X-Cross 5. АвтоВАЗ стверджує, що це його нова модель, і що вона скоро з’явиться у продажу. Насправді, це китайський кросовер FAW Bestune T77, який просто отримав емблему Lada. Все інше у цих автомобілів однакове. 

Стверджується, що випуск «нової» Lada почнеться влітку поточного року на колишньому заводі Nissan. Слід зазначити, що в Росії продається оригінальний кросовер FAW Bestune T77. Мабуть, китайську компанію FAW влаштовує такий стан речей, якщо вона дозволяє так безцеремонно красти свої моделі. До речі, FAW Bestune T77 не можна назвати доступним автомобілем. Його ціна в Росії в перерахунку на долари стартує з відмітки $26,570.

Китайська компанія FAW випускає FAW Bestune T77 із 2018 року. Його довжина складає 4525 мм, ширина – 1845 мм, висота – 1615 мм, а колісна база – 2700 мм. Він оснащується 1,5 літровим бензиновим турбомотором потужністю 168 к.с. Є припущення, що для РФ цей двигун зроблять менш потужним.

admin

Наверх