Toyota Land Cruiser J60 перетворили на електромобіль > Gercek Tesisat

Toyota Land Cruiser J60 перетворили на електромобіль

Дві японські приватні тюнінг-компанії Tonox та Flex об’єдналися для виконання складного завдання – електрифікації Toyota Land Cruiser J60 початку 80-х років. Результат їх спільних зусиль – Land Cruiser 60 Conversation EV – з’явиться на майбутній виставці Japan Mobility Show. Цього року автошоу, раніше відоме як Токійський автосалон, пройде з 26 жовтня по 5 листопада у Міжнародному Виставковому Центрі Токіо.

Основу для «зеленого» Land Cruiser тюнери придбали на вторинному ринку. Позашляховик із частково гнилим кузовом повністю відновили, включаючи шасі. Замість старого двигуна внутрішнього згоряння та паливного бака встановили електричну силову установку, батарею та спеціально виготовлену проводку.

На думку тюнерів, електрифікація – чудовий спосіб повернути на дорогу відправлені у відставку класичні автомобілі, такі як Toyota Land Cruiser J60. Позашляховики цієї серії випускалися в 1980-1987 роках. І хоча завдання це непросте, переведений на електротягу раритет може послужити своєму власнику ще багато років.

admin

Наверх