Компанія Exeed показала свій перший електричний седан > Gercek Tesisat

Компанія Exeed показала свій перший електричний седан

Бренд Exeed, преміальна «дочка» Chery, розсекретив свій перший електричний седан. Відомо, що новинка відкриє серію електричних продуктів компанії під назвою EXLANTIX.

Представники бренду пояснили, що назва EXLANTIX є похідною від англійського позначення Атлантиди (Atlantis), а сам він – не лише висококласний електричний продукт Exeed, а й наступний крок до створення ідеального транспортного засобу.

Судячи із зображень новинки, домінуючим кольором є зелений, що перегукується із темою захисту навколишнього середовища. По-друге, кузов покритий шестикутними геометричними візерунками, які є похідними від шестикутних ґрат вуглецю. Крім того, гра світла та тіні на дорозі візуально нагадує електричний струм.

Габарити «чотиридверки» вже відомі: її довжина становитиме близько 4950 мм, ширина – 2000 мм, а колісна база буде близькою до 2900 мм. Також їй пророкують передову електричну силову установку, здатну розігнати авто до «сотні» за 3 секунди, та батарею із запасом ходу до 700 км, підзарядити яку з 10% до 80% можна буде лише за 10 хвилин.

Офіційна прем’єра першого електричного седана Exeed очікується ближче до кінця 2023 року.

admin

Наверх