Оновлену Tesla Model 3 показали на перших рендерах > Gercek Tesisat

Оновлену Tesla Model 3 показали на перших рендерах

Tesla готує повністю перероблену версію седана Model 3. Офіційних зображень новинки з приставкою Highland наразі немає. Але користувач Twitter під ніком CYBRTRK420 опублікував власні рендери автомобіля. Вони базуються на зображеннях, які раніше просочилися в мережу. А сам седан зображений ззаду.

Автор вирішив наділити Model 3 Highland новими задніми ліхтарями, більш тонкими та кутастими. Змінені форми дозволили змінити внутрішні світлодіодні елементи. Також у автомобіля інша кришка багажного відділення.

У квітні в мережі з’явилося зображення передньої частини оновленої Model 3. Від актуальної моделі посвіжілий седан відрізнявся більш тонкими фарами у стилістиці ще не випущеного Tesla Roadster другого покоління. Імовірно, це й дозволило припустити, що задня оптика так само стане тоншою та агресивнішою.

Передбачається, що Tesla Model 3 переглянуть інтер’єр. Це підтверджує рендер, нещодавно опублікований у Twitter. На ньому було видно нові рульове колесо без підкермових «пелюсків» та дисплей.

Але офіційних знімків оновленої Tesla Model 3, у тому числі і салону, наразі немає. Очікується, що разом із переробленими інтер’єром та інтер’єром седан отримає покращену систему автономного керування та більше датчиків й камер.

admin

Наверх