Новий Hyundai Kona Electric помітили на дорогах > Gercek Tesisat

Новий Hyundai Kona Electric помітили на дорогах

Нещодавно був помічений попередній серійний кросовер Kona Electric, який пересувається по шосе в Південної Каліфорнії. Відео моменту виклали на YouTube-каналі KindelAuto.

Це перший раз, коли вдалосья побачити рестайлінгову Kona на публіці. Kona, яка потрапила на відео виглядає в точності як модель Electric, показана на офіційних фотографіях Hyundai для преси. Це дає можливість побачити модель за межами структурованої фотосесії.

Також можна краще оцінити пропорції та стилістику Kona, зокрема суперечливу задню кліпсу з рефлектором, та масивними задніми ліхтарями внизу. Ця версія також має оздоблення колісних арок у колір кузова, що надає візуальної ширини.

Нагадаємо, що компанія Hyundai показала три рівні комплектації Kona на нещодавному автошоу в Нью-Йорку. Схоже, це електромобіль зі стандартною акумуляторною батареєю ємністю 48,6 кВт.год, яка забезпечує орієнтовний запас ходу в 478 км. 

Ціна на кросовер ще не оголошена. Kona з двигуном згоряння надійде в дилерські центри влітку. Kona Electric з’явиться лише восени.

admin

Наверх