Новий електрокросовер Audi показали на офіційних фото > Gercek Tesisat

Новий електрокросовер Audi показали на офіційних фото

Опубліковано офіційні фото та відео з Audi Q6 e-tron. Електричний кросовер презентують до кінця нинішнього року. Про це повідомляється на сайті автовиробника.

Новий Audi Q6 2024 обклеїли яскравою плівкою, але це не заважає роздивитися його дизайн. У зовнішньому вигляді переважають типові для Audi грані. Замість решітки радіатора встановлена величезна пластикова заглушка, а світлодіодна передня оптика виконана «двоповерховою».

Електромобіль Audi Q6 e-tron займе нішу між моделями Q4 e-tron і Q8 e-tron. Довжина кросовера становитиме близько 4,7-4,8 м.

В основі авто лежить повністю нова електрична платформа РРЕ. Її також використовуватиме 600-сильний електромобіль Porsche Macan.

Новий Audi Q6 e-tron буде не настільки потужним – запропонують повнопривідні версії на 396 і 510 к.с. Потужніший варіант зможе розганятися до 100 км/год за 4,5 с.

Обидві модифікації отримають батарею ємністю 100 кВт.год, причому у 396-сильного кросовера запас ходу досягне 600 км. 800-вольтна силова установка підтримує швидку зарядку потужністю до 270 кВт: у такому режимі підзарядити батарею на 80% можна за 30 хвилин.

admin

Наверх