Інноваційний електричний кросовер GAC Aion Hyper HT показали офіційно > Gercek Tesisat

Інноваційний електричний кросовер GAC Aion Hyper HT показали офіційно

Китайський GAC Aion офіційно представив новий електричний кросовер Hyper HT всього через тиждень після того, як зображення інтригуючого електромобіля вперше з’явилися в мережі. Новинка продаватиметься разом із Hyper GT і Hyper SSR у лінійці моделей GAC Aion «Hyper».

Базовий електромобіль створений на 400-вольтній архітектурі, і хоча ми ще не знаємо розміру її акумуляторної батареї, відомо, що ця модель використовує електродвигун на задній осі потужністю 241 к.с. і з 355 Нм крутного моменту. Їх достатньо, щоб розігнати електромобіль від 0 до 100 км/год за 6,8 секунди. Відомо, що GAC Aion зможе проїжджати до 600 км на одному заряді батареї.

Також відомо, що з часом автовиробник запропонує ще три версії Hyper HT, які матимуть більш досконалу 800-вольтову систему. Крім того, вони мають однаковий електродвигун потужністю 335 к.с. Дві з цих версій можуть проїхати 670 км на одному заряді. Запас ходу флагманської моделі становитиме 770 км.

Дані, опубліковані Міністерством промисловості та інформаційних технологій Китаю на початку цього місяця, показали, що Hyper HT має 4935 мм у довжину, 1920 мм у ширину та 1700 мм у висоту. Ціни та дата старту продажів поки тримається у секреті.

admin

Наверх