Вживані електромобілі дешевшають швидше за автомобілі з ДВЗ > Gercek Tesisat

Вживані електромобілі дешевшають швидше за автомобілі з ДВЗ

Електромобілі не тільки мають вищу вартість обслуговування порівняно з авто з ДВЗ, а й дешевшають швидше на вторинному ринку. Експерти пояснили, що впливає на вартість вживаних електричних моделей. Про це розповіли в асоціації «Укравтопром».

Головними факторами, які впливають на вартість вживаного автомобіля з ДВЗ, є пробіг і його стан. Рік випуску моделі також може підвищити її ціну на вторинному ринку.

Для електромобілів набагато важливіший стан акумуляторної батареї. Його вартість зазвичай становить близько 40% від ціни авто.

Експерти зазначили, що з кожною зарядкою стан батареї поступово погіршується. Особливо шкодить акумулятору швидке заряджання.

У середньому місткість батареї електромобілів зменшуватиметься на 30% після 100 тисяч км пробігу. Саме тому вживані електрокари дешевшають швидше за традиційні автомобілі з ДВЗ.

Експерти вважають, що така тенденція може вплинути на вартість нових електромобілів. Уже зараз автовиробники починають випускати більше доступних моделей на електротязі, щоб задовольнити попит споживачів.

admin

Наверх