Rivian R1T увійшов в історію, вигравши гонку Rebelle Rally > Gercek Tesisat

Rivian R1T увійшов в історію, вигравши гонку Rebelle Rally

Rebelle Rally – це позашляхові перегони, які вважають найтривалішими в США. На дистанції у 2120 км змагаються жіночі команди, які використовують на трасі тільки паперові карти та компаси.

Цього року переможцем гонки стала команда Ліллі Макарусо та Алекса Андерсона, яка пересувалася на електричному пікапі Rivian R1T. У класі 4×4 загалом вона набрала 1395 очок. Це вперше в історії гонки, коли її лідером став електрокар.

Для Rivian гонка Rebelle Rally, що набирає популярності, стала унікальним майданчиком для демонстрації позашляхових можливостей і перевірки технологій. Команда використовувала стандартний пікап без будь-яких удосконалень з боку характеристик.

Єдиною зміною було додавання кріплень у салоні, щоб зробити їзду бездоріжжям безпечніше для екіпажу. Варто зазначити, що перегони тривали майже тиждень. Rivian R1T чудово впорався з їздою по пересіченій місцевості.