Ford Mustang отримав трекову версію Dark Horse R > Gercek Tesisat

Ford Mustang отримав трекову версію Dark Horse R

Лінійку нового Ford Mustang 2024 року поповнила лімітована версія Dark Horse R. Екстремальний трековий спорткар коштуватиме від 145 000 доларів, тобто стане найдорожчим Mustang в історії. Подробиці нової версії розкрили на офіційному сайті Ford.

За основу для новинки взяли стандартний Ford Mustang Dark Horse. Його 5,0-літровий V8 розвиває понад 500 к.с. (точної цифри поки що не називають). Двигуну поліпшили охолодження і масляну систему, а також встановили прямоточний вихлоп Borla.

Новий Ford Mustang отримав спортивну підвіску з амортизаторами Multimatic DSSV і регульованими амортизаторами. Крім того, встановлено гальма Brembo і гоночні шини Michelin типу слік.

Візуально новий Ford Mustang Dark Horse R практично не відрізняється від стандартного купе. А ось салон змінився – звідти прибрали частину оздоблення, шумоізоляцію і мультимедійну систему. Замість цього встановлено спортивні крісла Recaro, знімне кермо і трубчастий каркас безпеки.

Новий Ford Mustang Dark Horse R не допущений до доріг загального користування – його можна експлуатувати тільки на гоночному треку. Пізніше для власників купе організують спеціальний чемпіонат Mustang Challenge.

admin

Наверх