Спортивні електромобілі родини Hyundai N отримають унікальні колісні диски > Gercek Tesisat

Спортивні електромобілі родини Hyundai N отримають унікальні колісні диски

Компанія Dymag, що спеціалізується на виготовленні легких колісних дисків, оголосила про випуск удосконалених вуглецевих гібридних коліс для IONIQ 5 N та майбутніх «гарячих» автомобілів Hyundai N.

Повідомляється, що Dymag працює з Hyundai над створенням удосконаленого вуглецевого гібридного колеса для високопродуктивних моделей корейського автовиробника. Працюючи з Hankuk Carbon, Dymag створила зовнішній обід із вуглецевого волокна та має центральну частину з кованого металу, виготовлену з високою точністю.

Зазначається, що гібридне колесо на 40-50% легше, ніж звичайне колесо з литого алюмінію. Крім естетичних переваг, ці легкосплавні диски зменшують непідпружинену масу в авто та інерцію кочення, забезпечуючи при цьому велику міцність і жорсткість. Прототип колеса був представлений на Фестивалі швидкості в Гудвуді цього року разом із нещодавно представленим високопродуктивним електромобілем Hyundai.

«Ми раді, що працюємо з Hyundai над розробкою вдосконалених легких карбонових гібридних коліс для продуктів N Performance», – сказав Том де Ланге, генеральний директор Dymag.

Цікаво, що під навантаженням «розумне» колесо Dymag може згинатися та повертатися у вихідне положення. В даний час компанія пропонує карбонові гібридні колеса розміром від 18 до 23 дюймів і планує представити 24- та 25-дюймові зразки пізніше у 2023 році.

Вуглецеві гібридні колеса дають IONIQ 5 N ще одну перевагу. Зменшення ваги може збільшити запас ходу. В той час, як дорогі вуглецеві гібридні колеса не мають великого сенсу для пересічного електромобіля, це приємний невеликий бонус для спортивного IONIQ 5 N.

admin

Наверх