Якими будуть нові моделі сімейства MINI > Gercek Tesisat

Якими будуть нові моделі сімейства MINI

3-дверна модель п’ятого покоління – повністю електричний MINI Cooper – підкреслює традиції бренду своїм фірмовим дизайном MINI та символізує справжню насолоду у поїздках містом. Новий MINI Countryman став ще більшим, пропонуючи своїм пасажирам додатковий простір, комфорт та безпеку навіть за межами асфальтованих доріг завдяки повному приводу. Нові MINI Cooper і MINI Countryman є повністю електричними, що гарантує поїздки без викидів і підкреслює виняткову ековідповідальну позицію MINI.

Якими будуть нові моделі сімейства MINI - MINI

Електрифіковане відчуття від керування картом та захопливий досвід водія трансформують ДНК MINI у новий рівень. Нові моделі MINI характеризуються сучасним і яскравим дизайном. Квінтесенція бренду також втілена у п’ятому поколінні моделі 3-дверного MINI Cooper – повністю електричному і максимально орієнтованому на задоволенні у поїздках. Новий повністю електричний MINI Countryman збільшився і підкреслює свою здатність для подорожей за межі міста. До того ж, прем’єра MINI Aceman відбудеться у квітні 2024 року як кросоверу у сегменті преміальних малолітражних автомобілів.

«Високий попит на наші автомобілі без викидів підтверджує шлях до повністю електричного майбутнього. Це демонструє відкритість нашої глобальної спільноти MINI до електромобільності, і я впевнена, що нове покоління моделей MINI надихне ще більше людей. Завдяки нашому електрифікованому відчуттю від керування картом, захопливому досвіду водія та відповідальному ставленню нова сім’я MINI створена спеціально для жителей великих міст у всьому світі», – зазначає Стефані Вурст, керівниця бренду MINI.

Якими будуть нові моделі сімейства MINI - MINI

Послідовне розширення портфоліо повністю електричних моделей.
З моменту перезапуску бренду на рубежі тисячоліть MINI не лише перетворився на автомобіль преміум-класу, але й знову винаходив себе, не нехтуючи власним походженням і традиціями. Цей постійний розвиток і здатність регулярно встановлювати нові тенденції створили велику базу поціновувачів MINI у всьому світі. На шляху до того, щоб стати повністю електричним брендом, MINI зараз представляє дві свої найважливіші моделі.

Нові транспортні засоби забезпечують локальну мобільність без викидів і дозволяють водіям MINI адаптувати їх до свого стилю життя та потреб. Характерне для MINI креативне використання простору пропонує максимальну гнучкість, а також забезпечує високий ступінь варіативності з точки зору дизайну інтер’єру. Користувацький досвід робить помітний технологічний стрибок завдяки операційній системі MINI Operating System 9, оптимізованій для сенсорного та голосового керування. Круглий OLED-дисплей MINI Interaction Unit є одночасно панеллю приладів, а також центром вражень і комфорту. Текстильні поверхні революціонізують естетичну привабливість інтер’єру, зводячи його до найнеобхіднішого та додаючи новий рівень розквіту та ентузіазму.

Якими будуть нові моделі сімейства MINI - MINI

Нові моделі MINI інтерпретують особливості дизайну з вражаючою безумовністю.
Нове сімейство MINI трансформує задоволення у поїздках, досвід користувача та відповідальне ставлення бренду до нової ери, всебічної революції, яка відображена в новій мові дизайну «Харизматична простота». Це автентично поєднує традиційні цінності MINI з прогресивними інноваціями.

Нові моделі сімейства MINI мають яскравий дизайн, який враховує як міський характер MINI, так й інноваційний дух спільноти MINI.

Якими будуть нові моделі сімейства MINI - MINI

Короткі звиси, короткий капот, довга колісна база та великі колеса – пропорції нового покоління моделі типові для MINI. Візуальний поділ автомобіля на три частини – кузов автомобіля, віконну область навколо та контрастний дах – також забезпечує миттєве впізнання нових моделей MINI. Екстер’єр повністю електричних MINI Cooper і MINI Countryman виглядає особливо захоплююче завдяки інтегрованій обробці деталей. Рівні дверні ручки, відсутність розширювачів крил і бічних накладок підкреслюють сучасність дизайну. Чітко окреслена зона плечей надає новим моделям MINI атлетичності.

Характер автомобіля, який є настільки ж маневреним, як і компактним, підсилюється новими елементами денних ходових вогнів для світлодіодних фар і задніх ліхтарів Matrix LED з трьома різними налаштуваннями на всіх нових моделях автомобілів. Кожна з цих індивідуальних світлових сигнатур підтримує різні аспекти дизайну кузова автомобіля та взаємодіє з навколишнім середовищем за допомогою спеціальної світлової анімації привітання та прощання.

Якими будуть нові моделі сімейства MINI - MINI

Повністю електричний MINI Cooper: переосмислення оригіналу.
Випускаючи п’яте покоління моделей, 3-дверний MINI Cooper ще більше втілює суть бренду. Як повністю електричний автомобіль, новий MINI доступний у варіантах Cooper E та Cooper SE, які відрізняються більшою потужністю та запасом ходу. У новому сімействі MINI «Cooper» означає всі 3-дверні та 5-дверні моделі MINI, а також MINI Convertible. Він більше не використовується як специфікація двигуна. Класичні круглі фари та вражаюча восьмикутна решітка радіатора є домінуючими рисами передньої частини, що робить модель характерним обличчям MINI.

Виразно структурований капот сприяє інтригуючому дизайну поверхні. Чорні бічні пороги візуально наближають повністю електричний MINI Cooper до дороги. Чотири різні комплектації – Essential, Classic, Favored і JCW – представлені для диференціації, кожна з яких надає новому MINI особливий характер.

Якими будуть нові моделі сімейства MINI - MINI

Електромотор потужністю 184 к.с. у MINI Cooper E з крутним моментом 290 Нм розганяє автомобіль з місця до 100 км/год за 7,3 секунди. З потужністю 218 к.с. MINI Cooper SE розганяється від 0 до 100 км/год за 6,7 секунди з максимальним крутним моментом 330 Нм. Запас ходу, визначений у випробувальному циклі WLTP, становить 305 кілометрів для MINI Cooper E і 402 кілометри для MINI Cooper SE.

Якими будуть нові моделі сімейства MINI - MINI

Інтер’єр: мінімалістичний, інноваційний та ефектний.
В інтер’єрі дизайн передньої частини повертається до елегантного мінімалістичного дизайну класичного Mini з тонкою та великою панеллю приладів і багатофункціональним кермом, що створює типове для MINI відчуття від керування картом. Центральний OLED-дисплей MINI Interaction Unit встановлює новий стандарт завдяки своїй високій роздільній здатності та сприяє підвищенню присутності круглого прибору, діаметр якого становить 240 міліметрів.

Новий інтелектуальний персональний помічник MINI можна активувати, сказавши «Hey MINI». Можливість керувати численними функціями за допомогою голосового керування підвищує комфорт, сприяючи більшій концентрації у поїздці. Нещодавно розроблений зменшений тумблер із п’ятьма перемикачами включає всі функції керування автомобілем та ідеально розташований для водія під круглим прибором. У зоні бездротової зарядки в цьому місці зберігання можна заряджати мобільні пристрої та мати зручний доступ до них у будь-який час.

Якими будуть нові моделі сімейства MINI - MINI

Новий інтер’єр створюється переважно завдяки текстильним поверхням. Спеціально розроблений процес в’язання використовується для створення легкої у догляді та універсальної структури двоколірного текстилю. Опціонально до семи режимів MINI Experience Modes оживлять приладову панель. Спеціальні світлові проекції розширюють кольори круглого прибору на панелі приладів, розширюючи загальне враження від користувацього інтерфейсу в салоні. Нові параметри персоналізації приборної панелі додають індивідуального комфорту інтер’єру нового MINI Cooper.

Усі комплектації повністю електричного MINI Cooper містять опційну оббивку сидінь з високоякісної штучної шкіри Vescin, а весь текстиль і пряжа для сидінь, в’язаних поверхонь, стелі автомобіля та підлоги виготовлені з перероблених матеріалів.

Якими будуть нові моделі сімейства MINI - MINI

Справжній шукач пригод – новий повністю електричний MINI Countryman.
Вищий, довший, більший MINI – із додатковими шістьма сантиметрами у висоту та тринадцятьма сантиметрами у довжину новий MINI Countryman помітно виріс у порівнянні зі своїм попередником, пропонуючи ще більше простору та комфорту. Ширші колісні арки та чіткий сучасний дизайн підкреслюють естетичну привабливість кросовера – шукача пригод MINI. Елегантний дизайн задньої стійки відрізняється залежно від комплектації автомобіля та базується на одному з чотирьох кольорів даху автомобіля. Вертикальна форма нових задніх ліхтарів Matrix обрамляє задню частину автомобіля. Нижче напису моделі кузов звужується по всій ширині та разом із яскравою чорною смугою навколо автомобіля підкреслює посилену присутність нового MINI Countryman.

Якими будуть нові моделі сімейства MINI - MINI

Електродвигун потужністю 204 к.с. у MINI Countryman E та крутний момент 250 Нм розганяють автомобіль з місця до 100 км/год за 8,6 секунди. Електродвигуни повнопривідного MINI Countryman SE ALL4 потужністю 313 к.с. та загальним крутним моментом 494 Нм розганяють автомобіль від 0 до 100 км/год за 5,6 секунди. Запас ходу, визначений згідно з циклом тестування WLTP, становить 462 кілометри для MINI Countryman E і 433 кілометри для MINI Countryman SE ALL4.

Якими будуть нові моделі сімейства MINI - MINI

Інтер’єр: унікальний, багатофункціональний і наповнений високим рівнем комфорту.
У салоні новий універсальний MINI Countryman є найбільшою та найпросторішою моделлю MINI завдяки високому ступеню адаптивності. Чітко оформлена панель приладів і дверні панелі вкриті плетеними текстильними поверхнями. Їхній дизайн узгоджується з вісьмома опційними режимами MINI Experience Modes: вони максимізують можливості для індивідуалізації інтер’єру за допомогою світлових проекцій, налаштованого інтерфейсу користувача та нових звуків двигуна. Операційна система MINI Operating System 9, яка була оптимізована для сенсорного та голосового керування, разом із центральним OLED-дисплеєм діаметром 240 міліметрів і багатьма новими інноваційними функціями помітно підвищують рівень фірмового для MINI задоволення у поїздках за кермом нового MINI Countryman. Нове багатофункціональне кермо має двоспицевий дизайн і додатковий текстильний ремінець замість класичної нижньої спиці. Порівняно з MINI Cooper, повітрозабірні отвори у салоні розташовані вертикально та разом із вертикальною панеллю приладів підкреслюють характер нового MINI Countryman.

Якими будуть нові моделі сімейства MINI - MINI

Як і в екстер’єрі, вертикально встановлені дверні ручки в інтер’єрі інтегровані врівень з поверхнями. У поєднанні з тонованим панорамним скляним дахом і чіткими, зменшеними формами передніх і задніх сидінь атмосфера в новому MINI Countryman стає особливо світлою і просторою. Збільшений розмір кузова забезпечує додатковий простір для голови та ніг, розширюючи простір компактного кросовера преміум-класу. Чотири доступні комплектації – Essential, Classic, Favored і JCW – пропонують різні рівні дизайну, оснащення та надають новому MINI Countryman виразного характеру.

Якими будуть нові моделі сімейства MINI - MINI

admin

Наверх