Volkswagen продемонстрував "зарядженний" електромобіль ID. GTI > Gercek Tesisat

Volkswagen продемонстрував "зарядженний" електромобіль ID. GTI

В основі Volkswagen ID. GTI ліг інший концепт – ID.2all, представлений раніше цього року. Це провісник електричного хетчбека початкового рівня, який коштуватиме до 25 тисяч євро і виявиться однією з найдоступніших пропозицій у сегменті. Тепер для «народного» електрокара підтверджена «заряджена» версія GTI.

Нова система управління, яка імітує характеристики хот-хетч GTI різних років: звук двигуна, перемикання передач і рульове управління. Іншими словами, електрокар можна “перетворити” на Golf GTI 1976 року або змусити його звучати як “заряджений” хетчбек 1986-го з 16-клапанним двигуном.

Від ID.2all версія з шильдиком GTI зовні відрізняється більш агресивним дизайном грат у нижній частині переднього бампера, спортивним обважуванням «по колу», розширеними колісними арками, спойлером на п’ятих дверях і збільшеним дифузором у задньому бампері. Чорні елементи в екстер’єрі відсилають до пластикових накладок «Гольфів» GTI першого та другого поколінь; 20-дюймові диски надихнуті класичним Scirocco; а спойлер виконаний з огляду на сучасний Golf GTI Clubsport.

В обробці використана тканина Jack-e, названа за аналогією з картатою оббивкою Jacky, що використовується в GTI Mk6. Дизайн рульового колеса виконаний у стилі найпершого Golf GTI, а графічне оформлення цифрових дисплеїв можна поміняти на вінтажне, і тоді 10,9-дюймовий «прилад» буде виглядати як панель приладів GTI Mk1. Зміниться графіка на 12,9-дюймовому планшеті мультимедійної системи.

Інформації про силову установку поки немає, але очевидно, що GTI-версія виявиться потужнішою за 231-сильний ID.2all, а розгін до першої «сотні» займатиме у нього менше семи секунд, які потрібні стандартному електрохетчу.

admin

Наверх