Власники Mazda до кінця липня ще можуть отримати фінансову підтримку при проходженні ТО > Gercek Tesisat

Власники Mazda до кінця липня ще можуть отримати фінансову підтримку при проходженні ТО

Для багатьох українських власників автомобілів Mazda, що наразі евакуювалися на своїх автомобілях до Європи, виникає актуальне питання – проведення планового ТО, а також його вартості в Європі. Щоб запобігти незапланованим витратам і не залишитися без автомобіля закордоном, важливо дотримуватися регламентного терміну щодо проведення планового ТО, особливо після важкої та тривалої дороги.

Актуальним постає питання вартості проведення ТО, адже в Європі вона є значно вищою, ніж в Україні в основному за рахунок різниці у вартості нормо-години. Наприклад, в Україні нормо-година сервісу коштує в середньому 20-30 євро (без ПДВ), а в Європі – у рази більше, близько 100-120 євро (без ПДВ).

Українці вже зіткнулися зі значно вищою вартістю послуг порівняно з обслуговуванням в офіційній дилерській мережі в Україні, тому Mazda Motor Europe швидко відгукнулась на прохання офіційного дистриб’ютора Mazda в Україні – ДП «АВТО Інтернешнл», та забезпечила кампанію-підтримку у вигляді знижки на проведення регламентного обслуговування українцями своїх автомобілів Mazda під час перебування у країнах ЄС. Кампанію по підтримці поновлено до 31 липня 2023 року.

На запасні частини Mazda в Україні діє спеціальна знижка -30%

Власники Mazda до кінця липня ще можуть отримати фінансову підтримку при проходженні ТО - Mazda

Для того щоб отримати знижку у розмірі 150 євро (без ПДВ), під час проходження будь-якого планового технічного обслуговування, потрібно звернутися до офіційного дилера** Mazda в Європі. Знижка поширюється виключно на автомобілі з українською реєстрацією ТЗ, що були куплені у одного із офіційних дилерів в Україні, незалежно від моделі, та надається за умови наявності українського паспорту з відміткою про перетин кордону після початку повномасштабних військових дій на території України.

Під час проведення технічного обслуговування офіційним сервісним центром в Європі будуть виконані всі необхідні роботи, згідно з регламентом Mazda. Уся належна інформація за підсумками ТО буде внесена в єдину систему Mazda та Цифрову Сервісну Книгу вашого автомобіля. Таким чином, гарантію на автомобіль буде повністю збережено.

* Будь-яку додаткову інформацію ви можете отримати у офіційних дилерів Mazda в Україні та на сайті mazda.ua

** На неофіційні дилерські центри / сервіси в Європі юрисдикція Mazda Motor Europe не поширюється.

*** Вказана кампанія не розповсюджується на офіційних дилерських центрах Mazda, що розташовані на території Кіпру, Естонії, Фінляндії, Латвії, Литви та Мальти.

admin

Наверх