Tesla збирається випускати електромобіль за $20000 і досягти обсягу виробництва у 20 000 000 авто на рік > Gercek Tesisat

Tesla збирається випускати електромобіль за $20000 і досягти обсягу виробництва у 20 000 000 авто на рік

З метою зниження витрат Tesla змінить підхід до виробництва кузовів. Зараз вони виготовляються у білому кольорі із сотень штампованих панелей, які потім фарбуються та зварюються за допомогою роботів.

У найближчому майбутньому заводи переведуть на інший процес із литтям більших деталей кузовів. Передові акумулятори типорозміру 4680, які коштують приблизно на 15 відсотків дешевші за «стандартні», будуть впроваджуватися на початкових етапах складання. Їх розташують під підлогою, одразу прикріплюючи до них сидіння. Новий спосіб збирання не лише значно уріже витрати, а й допоможе на 40 відсотків скоротити вуглецевий слід від виробництва, прогнозують у Tesla.

Разом із скороченням витрат Tesla збирається підштовхнути обсяги виробництва до 20 мільйонів електрокарів на рік до 2030 року. Для порівняння, світовий лідер продажів Toyota у 2022 році продала трохи більше 10 мільйонів машин. Одним із кроків до цієї мети стане будівництво найбільшої «Гігафабрики» за п’ять мільярдів доларів у мексиканському Монтерреї.

admin

Наверх