Subaru випустить 8 нових електрокарів до 2028 року > Gercek Tesisat

Subaru випустить 8 нових електрокарів до 2028 року

Спочатку Subaru планувала представити чотири електромобілі до 2026 року, але згідно з переглянутими планами, викладеними новим генеральним директором Ацуші Осакі, японський автовиробник подвоїть цю цифру до восьми, що дасть додаткові два роки – до 2028 року – для виконання поставлених завдань.

До програми увійде новий Subaru Solterra, який незабаром має з’явитися в Австралії, ставши першим електромобілем бренду на цьому ринку.

Інші моделі також будуть засновані на глобальній платформі e-Subaru, розробленій для цілого ряду електромобілів у сегментах легкових автомобілів та позашляховиків.

Очікується, що Subaru наслідуватиме інші бренди, такі як Audi, BMW та Mercedes-Benz, створюючи нові стилі кузовів поряд з існуючими модельними лініями, такими як крос-купе.

За словами Осакі, швидке зростання попиту на електромобілі в США є головним мотивуючим фактором, і новий керівник поставив перед собою середньострокову мету досягти 400 000 продажів електромобілів на рік лише на цьому ринку.

Щоб досягти своїх цілей, Subaru підтвердила, що до 2025 року в Японії зможе виробляти 200 000 електромобілів на рік, а в 2027 році подвоїть цю потужність.

Щоб досягти цієї мети, Subaru уклала нову угоду з Panasonic на поставку циліндричних батарей наступного покоління, які живитимуть електромобіль під брендом Subaru, що надійде у продаж за кордоном в останньому кварталі.

Panasonic вже виробляє батареї для Tesla і веде переговори щодо укладення угод з Mazda, BMW та групою Stellantis.

Toyota спільно з Subaru готують електро кросовер

admin

Наверх