Subaru готується знову повернутися на ринок пікапів > Gercek Tesisat

Subaru готується знову повернутися на ринок пікапів

Subaru готується знову повернутися на ринок пікапів - Subaru
Японська компанія Subaru скоро зробить пікап для боротьби на ринках з моделлю Toyota Hilux. Про таку можливість розповів керуючий директор Subaru Australia Блер Рід в інтерв’ю Cars Guide. За його словами, в компанії помічають попит, що збільшився, на невеликі вантажівки за межами Австралії, і вважають, що Subaru міг би випустити модель під своїм шильдиком, яка стала б менш габаритною альтернативою Nissan Nivara і Mitsubishi Triton.
Приводом додати в лінійку пікап може стати високий попит на Ford Maverick і перший пікап Hyundai під назвою Santa Cruz в США. Обидві моделі базуються на платформах вже існуючих кросоверів (Maverick побудований на базі на Ford Escape / Bronco Sport, а Santa Cruz – на базі Tucson), а тому в основу пікапа Subaru може лягти глобальна платформа, яка використовується на Impreza, Forester та Outback.

Пікап Brumby, також відомий BRAT або 284, був побудований на базі повнопривідного універсала Leone і випускався з кінця 70-х до початку 90-х років минулого століття. Його ідейним наступником на початку нульових став Subaru Baja на основі Outback, якому не вдалося досягти успіху на ринку: за чотири з половиною роки виробництва було продано всього 30 тисяч машин, хоча спочатку японська марка розраховувала на 24 тисячі на рік. Виробництво Baja згорнули у 2006 році.

admin

Наверх