Нові електрокари CENNTRO Logistar 260 вже незабаром в Україні > Gercek Tesisat

Нові електрокари CENNTRO Logistar 260 вже незабаром в Україні

Особливості та фішечки Logistar 260
Електромобіль LS260 визначає новий розмір у сегменті фургонів (клас транспортного засобу – N1). З довжиною 5,5 метрів, шириною 1,85 метрів і висотою 2 метри, LS 260 пропонує корисний об’єм для завантаження до 7,5 кубічних метрів, дві бокові двері та зручні задні двері, які відкриваються під кутом 270°.

Нові електрокари CENNTRO Logistar 260 вже незабаром в Україні - CENNTRO

Разом із корисною вантажопідйомністю близько 1280 кг (разом з водієм) і запасом ходу до 270 км на одній зарядці батареї, фургон LS260 класу N1 створений для вирішення різноманітних завдань у міських і сільських умовах як універсальний комерційний електромобіль:
• логістичні міські перевезення;
• кур’єрська і поштова доставка;
• логістичні рішення та управління об’єктами нерухомості;
• роздрібна і гуртова торгівля;
• швидка допомога;
• міські послуги;
• експрес-доставка;
• обслуговування подій і заходів тощо.

Нові електрокари CENNTRO Logistar 260 вже незабаром в Україні - CENNTRO

Досконалий дизайн
З рамою з алюмінієвого сплаву та передніми панелями з композитного пластику, зовнішній дизайн максимізує внутрішній комфорт та ходові якості.

Велика місткість вантажного відділу
LS 260 пропонує об’єм завантаження 7,5 кубічних метрів, що робить його ідеальною «конячкою» для широко спектру завдань у сфері міських і приміських вантажоперевезень.

Можливість швидкої зарядки
LS 260 повністю обладнаний для підтримки швидкої зарядки DC*

*Швидка зарядка постійним струмом (DC) є найшвидшим і найбажанішим для будь-якого власника EV під час подорожі на великі відстані та коли нема часу, необхідного для AC зарядки. Швидка зарядка від постійного струму обходить обмеження вбудованого зарядного пристрою та необхідні перетворення, натомість заряджаючи постійним струмом батарею безпосередньо, і швидкість заряджання може бути значно вищою. Час заряджання залежить від ємності батареї, потужності станції і того, який струм потужності видає сама батарея. Батарея LS260 може набрати від 30 до 80% заряду менше ніж за півгодини, використовуючи більшість сучасних зарядних пристроїв постійного струму.

Зарядка від постійного струму важлива для далеких поїздок і дозволяє водіям заряджатися в коротких перервах, а не вмикатися на зарядку на ніч або чекати до 8 годин.

Але ви повинні знати, що заряджання постійним струмом скорочує термін служби батареї і може призвести до значної втрати ємності. З цієї причини, коли це можливо, машину слід заряджати від станції змінного струму або звичайної розетки, щоб продовжити термін служби батареї. Радимо користуватись швидкою зарядкою DC лише в крайніх випадках.

Режим водіння ECO
Використовується для енергозбереження заряду.

Розмір шин
Комерційний електромобіль «вдягається» в покришки 195/ 75R16 LT*

*Напис 195 75 16 просто розшифровується так: число 195 означає ширину в міліметрах, 75 – співвідношення між шириною покришки та висотою профілю, R15 – ОЗНАЧАЄ ДІАМЕТР у дюймах!, а не РАДІУС! а бука R – радіальна конструкція корда, нитки корду шарах каркаса мають радіальне (меридіональне) розташування, тобто, спрямовані від борту до борту, 15 – монтажний розмір обода в дюймах (1 дюйм = 2,54 см).
Маркування «LT» – шини, розроблені для легковантажних автомобілів: позашляховиків, мінівенів, легкої вантажної техніки (фургони повнорозмірні, середньої вантажопідйомності, важкі пікапи до 1-тонни).

Фургон Logistar 260 готовий до будь-яких викликів
У реальних умовах експлуатації можливі відхилення від стандартних сертифікованих значень. Реальні значення залежать від різних факторів, наприклад, індивідуального стилю водіння, погодних умов, температури і особливостей маршруту. Електрофургон Logistar 260 випробуваний у польових умовах, протестований у різних режимах руху, з вантажем/без вантажу, зі споживачем/без споживача та за різних температур і погодних умов.

І наостанок
Електричний автомобіль LS260 було розроблено для підвищення продуктивності праці. Завдяки рамі з алюмінієвого сплаву та переднім панелям з композитного пластику зовнішній дизайн забезпечує максимальний комфорт у салоні та гарні ходові якості, які огортають вас упевненістю день у день. У просторому салоні може навіть розміститись мобільний офіс для ділових потреб. LS260 пропонує великий вантажний простір, де можуть вільно встановлюватись стелажі та ящики для безпечного і зручного зберігання інструментів, витратних матеріалів, обладнання тощо.

На усі електрокари LOGISTAR діє гарантія на силову установку 60 місяців або 200 000 км пробігу, на основні частини 36 місяців або 60 000 км пробігу.

Зацікавив електрокар Logistar 260? Детальніше на сторінці моделі

Також звертайтеся до наших консультантів для попереднього замовлення за телефоном 0 800 800 807

Новенький комерційний електромобіль LS 260 вже на шляху до вас, очікуйте на прибуття наприкінці травня.

admin

Наверх