Новий Opel Astra отримав ще одну визначну нагороду > Gercek Tesisat

Новий Opel Astra отримав ще одну визначну нагороду

І ця важлива нагорода поповнює скарбничку постійно зростаючого переліку досягнень Opel Astra. Адже, серед іншого, автомобіль вже здобув титули «Золоте кермо 2022» (Golden Steering Wheel), був визнаний «Сімейним Автомобілем року 2022» (FAMILY CAR of the Year), а незалежне експертне журі «German Car Awards» (GCOTY) проголосувало за Новий Opel Astra як за найкращий «Німецький компактний автомобіль 2023 року».

Марк Адамс (Mark Adams), віце-президент Бренду Opel з дизайну, заявив: «Наша філософія сміливого та чистого дизайну й справді засяяла у Новому Opel Astra. Як і кожен сучасний автомобіль Бренду, Новий Opel Astra має виразне обличчя марки Opel Vizor та вдало поєднує інноваційні технології з емоційним дизайном. За цим принципом ми також розробили інтер’єр новинки. Повністю цифрова панель приладів Pure Panel дуже зручна та інтуїтивно зрозуміла, вона дає можливість швидко концентрувати увагу на головних показниках та одночасно відпочивати у дорозі».

Новий Opel Astra отримав ще одну визначну нагороду - Opel

Нагорода Red Dot: найкращі досягнення в дизайні за понад 60 років
Новий Opel Astra відтепер вписаний в перелік переможців престижної нагороди Red Dot Award. Численні інші моделі Бренду Opel та комунікаційні кампанії Бренду вже неодноразово заслуговували омріяні нагороди. Загалом відомий у світі конкурс Red Dot Award існує вже понад 60 років, впродовж яких відзначає інноваційні дизайнерські рішення в категоріях «Дизайн продукту» (Product Design), «Пізнаваність Бренду та комунікації» (Brands & Communication Design), «Концептуальний дизайн» (Design Concept). У 2023 році експертне журі конкурсу оцінювало продукцію з 60 країн світу. Ця нагорода визначається не як змагання серед декількох претендентів, а як індивідуальна відзнака певного продукту з вражаючим дизайном. І тепер Новий Opel Astra отримав у свій перелік досягнень нагороду Red Dot Award 2023 у категорії «Дизайн продукту» (Product Design).

Сміливий та виразний: яскравий дизайн Нового Opel Astra виділяється серед автомобілів свого класу
Новий Opel Astra одразу з першого погляду вражає своїм виразним та сміливим дизайном! Чіткі захоплюючи лінії без зайвих деталей, візуальна чистота поверхонь, яскравість образу у кожному елементі.

Новий Opel Astra отримав ще одну визначну нагороду - Opel

Стилістичне рішення Opel Vizor – нове «обличчя» Бренду, що вперше з’явилось на Opel Mokka – зараз є основою дизайну екстер’єру та знаходить свій розвиток у елементі Opel Compass, де перетинаються вертикальна та горизонтальна осі. Помітна рівна лінія-складка на капоті та лінії від денних ходових вогнів поєднуються в центрі фірмового логотипу Opel Blitz. Передня панель Opel Vizor простягнулась майже на всю ширину автомобіля, поєднуючи між собою такі сучасні технології, як тонкі матричні фари Intelli-Lux LED та передню камеру системи відео-огляду Intelli-Vision. Ви можете дізнатись більше про інноваційні технології Нового Opel Astra у шоу-румі моделі на офіційному українському сайті Бренду Opel.

При погляді збоку, Новий Opel Astra виглядає особливо динамічно завдяки вираженому нахилу задньої стійки даху та оригінальним колісним дискам. А позаду увагу привертає ще один елемент Opel Compass, утворений перетином ліній вертикального центрального стоп-сигналу та горизонтальних ліхтарів – їх візуальні лінії перетинають у центрі логотипу Opel Blitz. Крім того, фірмовий «логотип-блискавка» слугує у якості ручки для відкривання дверцят багажнику. До речі, дверцята багажника виконано з композитних матеріалів: вони виходять міцними та легкими, водночас дозволяють реалізувати складні дизайнерські рішення – як ось дуже вузькі ліхтарі.

Новий Opel Astra отримав ще одну визначну нагороду - Opel

Повністю цифрова та інтуїтивно-зрозуміла панель приладів: сучасний інтер’єр з концепцією Pure Panel Cockpit
Та сама німецька точність і збалансованість втілюються й у салоні Нового Opel Astra, який буквально стрибнув у часі вперед! Головною родзинкою є концепція Pure Panel для організації панелі приладів. Це повністю цифрова панель, що пропонує два 10-дюймових дисплеї у горизонтальному форматі, а також інтегровані дефлектори вентиляції. Загалом у Новому Opel Astra аналогові прилади відійшли в минуле. Завдяки додатковому шару, який запобігає віддзеркаленням, відтепер дизайн панелі приладів позбавлений «козирка» над дисплеями, що додатково підсилює високотехнологічну атмосферу інтер’єру. Ви можете створити свій варіант не тільки салону, але й всього автомобіля у фірмовому конфігураторі Opel.

Новий Opel Astra отримав ще одну визначну нагороду - Opel

Дизайнери та інженери Бренду Opel подбали про те, аби водій отримував всю необхідну інформацію але не був переобтяжений зайвими даними чи функціями. Завдяки зменшенню до мінімуму фізичних елементів керування у вигляді клавіш, концепція салону Pure Panel забезпечує оптимальний баланс між цифровим світом та інтуїтивно-зрозумілим керуванням: зрештою, тут мінімум візуальних подразників й зайвих підменю. Таким чином вдалось отримати «візуальну детоксикацію» – це ключовий термін до опису салону Нового Opel Astra.

Зрештою, у поєднанні з високоякісними та точно-профільованими ергономічними активними сидіннями, що мають сертифікат AGR, Новий Opel Astra пропонує сучасну атмосферу в салоні й дарує гарне самопочуття для водія та пасажирів.

Новий Opel Astra отримав ще одну визначну нагороду - Opel

Новий Opel Astra вже прямує в Україну й ви можете бути одним з перших, хто дізнається всі подробиці про новинку. Для цього лише варто замовити консультацію у дилера Бренду Opel. Крім того, можна вже зараз відслідковувати появу автомобілів Opel Astra на онлайн складі в Україні. Обирайте Новий Opel Astra – обирайте неповторний дизайн, німецьку якість, інноваційні технології!

admin

Наверх