Нове покоління Mazda MX-5 може стати електричним > Gercek Tesisat

Нове покоління Mazda MX-5 може стати електричним

“Майбутнє, створене любов’ю до автомобілів” – такою буде тема стенду Mazda на автосалоні в Токіо буде. Нагадаємо, що не дивлячись на популярність слогану Zoom-Zoom, з 2015 року автовиробник з Хіросіми просуває гасло Driving Matters (“Водіння важливе”), підкреслюючи власну прихильність до створення продуктів, які задовольняють любов клієнтів до водіння та автомобілів”. До речі, AUTO-Consulting нещодавно робив огляд відомих автомобільних слоганів, що відображають філософію брендів.

Як свідчення своїх амбіцій, центральним елементом експозиції Mazda стане новий концепт-кар, який, судячи з попереднього зображення, буде розвитком витонченого двомісного купе, таємно представленого на фінансовій презентації минулого року.

Нове покоління Mazda MX-5 може стати електричним - Mazda

Задній ліхтар, показаний на прев’ю, збігається з логотипом купе: чотири кола та підсвічений знак “Mazda”. Автовиробники все частіше вдаються до “світлових підписів” моделі чи бренду загалом. Форма заднього дифузора також схожа, з плавникоподібними виступами там, де арка з’єднується з бампером.

Враховуючи, що купе, показане в листопаді 2022 року, було показано поряд із зображеннями, присвяченими усім поколінням MX-5, очевидно що публіку готують до зустрічі наступного покоління найпопулярнішого спорткару.

Mazda покаже ще неназваний концепт на своєму стенді в Токіо поряд з кількома варіантами знаменитого родстера і декількома іншими атракціонами на тему MX-5, ще більше натякаючи на зв’язок з ним.

Представник компанії раніше розповів Autocar, що цифровий концепт – це дослідницька модель, подібна до концепту RX Vision, показаного в 2015 році, і покликана продемонструвати прихильність бренду до створення автомобілів, які приносять задоволення.

Його шасі, коротко показане в листопаді минулого року, має великий простір для поздовжньо встановленого двигуна і конструкцію – ймовірно, паливний елемент або корпус акумулятора – позаду водія. Однак відсутність вихлопних труб – у поєднанні з великими інвестиціями Mazda в майбутні електромобілі – підтверджує, що це саме електромобіль.

Нове покоління Mazda MX-5 може стати електричним - Mazda

Керівник відділу розробки та інжинірингу Mazda Europe Йоахім Кунц (Joachim Kunz) в інтерв’ю виданню Autocar минулого року заявив, що “мати одне покоління [MX-5] протягом 10 років не є для нас проблемою”, а з огляду на те, що нинішня модель 4-го покоління, випущена у 2015 році, нещодавно була ледь помітно оновлена для кращих продажів у 2024 році, його заміна не очікується в найближчому майбутньому.

“Це ікона нашого бренду, і до неї завжди особливе ставлення, – сказав Кунц. “Здається що MX-5 залишиться у нас назавжди: з ідеальними пропорціями, концепцією та двигуном внутрішнього згоряння. Звичайно, колись нам доведеться електрифікувати і її, але ми хочемо зберегти цю чисту концепцію подовше”.

Визначені найбільш популярні кабріолети в Європі та Україні

admin

Наверх