Настав час зробити свій вибір. На BMW 2022 року випуску діють спеціальні ціни > Gercek Tesisat

Настав час зробити свій вибір. На BMW 2022 року випуску діють спеціальні ціни

Кожна модель BMW підкорює чудовим дизайном і високими технологіями, надихає на нові звершення і дарує неймовірні емоції від водіння. Світ сповнений можливостей, і модельний ряд BMW є ідеальним вибором.

Кількість автомобілів обмежена.

Більш детальну інформацію по наявним моделям див. на www.bmw.ua

50 000 грн з кожного продажу перераховується до UNITED24***

* Ціни визначені станом на 17.08.2023 згідно встановленого Продавцем на 17.08.2023 курсу гривні до Євро, який дорівнює 40.42 грн. за 1 Євро.

** Пропозиція діє на окремі автомобілі 2022 року виробництва в наявності у офіційних дилерів BMW в Україні. Пропозиція дійсна з 01.08.2023 року до 30.09.2023 року включно. Зображення автомобілів наведено для ілюстрації та можуть відрізнятися від автомобілів, представлених в дилерській мережі BMW. Кількість автомобілів обмежена. Імпортер залишає за собою право змінювати умови даної пропозиції без попереднього повідомлення. Всю потрібну Вам інформацію про автомобілі BMW, їх комплектацію та вартість Ви можете отримати у консультантів в офіційній дилерській мережі BMW в Україні.

*** Кошти на UNITED24 перераховуються ТОВ «АВТ Баварія Україна» на офіційний спеціальний рахунок Національного Банку України для зборів коштів для UNITED24, чинний на момент перерахування, в строки та в порядку, визначені внутрішніми документами ТОВ «АВТ Баварія Україна».

admin

Наверх