Jeep оновив пікап Gladiator > Gercek Tesisat

Jeep оновив пікап Gladiator

Пікап дебютував на автосалоні в Детройті, і перелік змін тут такий самий, як у позашляховика. Наприклад, з’явилися нові грати радіатора з наскрізними перемичками між слотами для кращого охолодження моторного відсіку. А антена тепер по-сучасному вбудована у рамку лобового скла. Для вантажівки доступні три варіанти даху і стільки ж дверей (є навіть половинчасті), які можна ставити окремо і комбінувати на власний розсуд.

У салоні новий сенсорний дисплей діагоналлю 12,3 дюйма. Медіасистема тепер працює в п’ять разів швидше, підтримує оновлення «по повітрю», кілька профілів водія і включає навігацію по десятках позашляхових маршрутів від Trails Offroad, у тому числі Rubicon Trail в Каліфорнії, Hell’s Revenge в Юті і Jericho Mountain в Нью-Гемпширі. За передплатою доступний і повний каталог, у якому таких путівників більше 3 тисяч.

Штатно Gladiator оснащений шторками безпеки на обох рядах сидінь, а версія Sport S і вище за замовчуванням має систему попередження про фронтальні зіткнення.

Покупцям пікап запропонує чотири типи повного приводу та рекордне в класі сумарне передатне число трансмісії 84:1, якщо говорити про версію Rubicon. У строю залишилися всі попередні виконання, плюс з’явилися два нових – Mojave X і Rubicon X. Таким машинам, крім іншого, покладено повний привід Rock-Trac типу full-time, позашляхова камера і сталеві бампери. До того ж розширено оснащення Gladiator Willys: йому додали задній диференціал Tru-Lok з електронним блокуванням, режим Off-road+ та зчіпний пристрій із програмованими допоміжними перемикачами.

Під капотом бензинова “шістка” Pentastar об’ємом 3,6 літра. Її віддача – 289 кінських сил і 353 Нм моменту. Рекордне передавальне число 84:1 можна отримати лише з базовою шестиступінчастою “механікою”, тоді як опціональний восьмидіапазонний автомат дасть лише 77:1. Прийом замовлень на рестайлінговий Gladiator вже відкрито.

admin

Наверх