Ілон Маск: Tesla "вирила собі могилу" з Cybertruck > Gercek Tesisat

Ілон Маск: Tesla "вирила собі могилу" з Cybertruck

Tesla значно відстає від графіка випуску Cybertruck, пообіцявши поставки у 2021 році під час презентації у 2019 році. Виробництво розпочалося в липні, але клієнти досі не можуть замовити автомобіль, оскільки компанія приймає лише попередні замовлення.

“Будуть величезні труднощі в досягненні необхідного об’єму виробництва Cybertruck, а потім у забезпеченні позитивного грошового потоку від нього”, – сказав Маск аналітикам та інвесторам під час телефонного дзвінка компанії за результатами третього кварталу.

Tesla використовує інноваційні виробничі технології для створення унікальної за стилем вантажівки, яка виготовлена з надміцної нержавіючої сталі, яку, за словами компанії, їй довелося винайти. Вона також використовує 9000-тонні гігапреси для формування великих секцій днища на своєму заводі в Техасі, а також встановлює те, що компанія називає найбільшою установкою для гарячого штампування в світі.

Маск заявив, що Tesla досягне цільового обсягу виробництва в 250 000 одиниць на рік, починаючи з 2025 року, як тільки вирішить проблеми, що стоять перед нею.

Cybertruck є винятком для компанії, яка зосередила свою увагу на максимально ефективному виробництві таких популярних моделей, як Tesla Model 3 і Tesla Model Y.

“Ми вирили собі могилу з Cybertruck”, – сказав Маск під час телефонної розмови. “Cybertruck – це один з тих особливих продуктів, які з’являються лише раз на довгий час. А такі продукти просто неймовірно важко вивести на ринок, досягти необхідного обсягу й пожинати плоди успіху”.

Маск говорив про проблеми виведення пікапу на ринок таким чином, щоб це було одночасно прибутково для Tesla і “за ціною, яку люди можуть собі дозволити”. Він також засудив високі відсоткові ставки, які підвищують ціни і роблять автомобілі менш доступними.

Tesla стверджує, що має мільйон замовлень на Cybertruck, але ще не визначила ціну на цей автомобіль. Швидше за все, він коштуватиме набагато більше, ніж передбачалося на старті продажів – $39 900 за модель початкового рівня, яка, як було заявлено, має запас ходу 250 миль (400 км).

Перший серійний Cybertruck нещодавно з’явився на сторінках соціальних мереж Tesla в оточенні працівників заводу. Це викликало припущення, що наближається подія передачі клієнтам, але Tesla ще не підтвердила дату першої поставки.

Конкурент Ford F-150 Lightning має таку ж довжину (5,87 метра), як і традиційні легкі вантажівки, але має зовсім інший вигляд як зовні, так і всередині. Cybertruck має радикальний клиноподібний дизайн, відсутність передньої решітки, кутові віконні рами і майже повну відсутність вигинів кузова.

Його корпус виготовлений з “надміцної 30-кратної холоднокатаної нержавіючої сталі” і, як стверджується, куленепробивний проти 9-міліметрових куль.

Буде запропоновано три варіанти силових установок з одним, двома або трьома електродвигунами. Задньопривідна версія з одним електродвигуном розганятиметься від 0 до 100 км/год за 6,5 с і матиме заявлений запас ходу 250 миль.

Він може буксирувати 3400 кг, має вантажопідйомність 1360 кг і спочатку був заявлений за ціною від $39 900 до отримання будь-яких урядових пільг, виходячи з деталей запуску Tesla. Як і всі інші варіанти, заявлено, що вона здатна заряджатися зі швидкістю 1 МВт (1000 кВт), як і Tesla Semi.

Двомоторний варіант середнього класу має повний привід, заявлений час розгону від 0 до 100 км/год – 4,5 секунди і здатність буксирувати понад 4500 кг вантажу. Раніше Tesla заявляла, що ціна моделі буде від $49 900 без урахування знижок.

Топовий автомобіль буде використовувати новітню тримоторну силову установку Plaid EV від Tesla, яка використовується на Tesla Model S Plaid. Прогнозована ціна від $69 900, його характеристики включають заявлений запас ходу в 500 миль (800 км), розгін до 100 км/год за 2,9 секунди і здатність долати чверть милі за трохи більше ніж 10 секунд. За словами Маска, буксирувальна здатність становить 6350 кг.

admin

Наверх