Чому компанія Вінтехсолюшнс робить ставку на шасі Renault Trucks > Gercek Tesisat

Чому компанія Вінтехсолюшнс робить ставку на шасі Renault Trucks

Український виробник спецтехніки робить ставку на шасі Renault Trucks - Renault
Бренд – це не лише ім’я або логотип, це віддзеркалення цінностей, репутації та якості кожної компанії. Сильний бренд, це, насамперед, довіра серед клієнтів та партнерів, і, звісно, ключова складова успіху.
Саме тому, фахівці з розвитку компанії Вінтехсолюшнс з-поміж усіх виробників шасі, обрали провідного виробника вантажних транспортних засобів Renault Trucks. Обираючи вантажівку Renault, Ви обираєте виробника, який прагне надавати підтримку, коли вона Вам потрібна. Це означає можливість вибирати найкращі технічні й економічні рішення, які може забезпечити лише група міжнародного масштабу.
Це означає можливість вибору функціональних, ефективних і комфортних вантажівок. Це також означає вибір простих у використанні, випробуваних, перевірених і належних технологій.

На український ринок спецтехніки виходить новий потужний гравець

Шасі, трансмісія й кабіна – усе створено, щоб водій міг працювати й пересуватися максимально ефективно в найскладніших умовах. Ці робочі характеристики підкріплюються точністю кермового керування і невеликим радіусом повороту, що забезпечують чудову маневреність.

Renault Trucks серії К ідеально підходить для пересування кар’єрами, брудними й нерівними дорогами або бездоріжжям, тому Ви можете бути впевненими, що Ваші завдання будуть успішно виконані, навіть у найскладніших умовах місцевості. Широке різномаіття моделей серії в поєднанні з оптимізацією силових ліній робить Ваш бізнес продуктивнішим.

Вантажівки Renault Trucks підключено до Optifleet – системи дистанційного моніторингу показників вантажівки що робить Renault Trucks найкращим партнером для оптимізації робочого часу Вашої вантажівки, максимального використання всього її потенціалу, а також планування в разі непередбачуваних ситуацій. Керуйте своєю діяльністю, зберігаючи повний спокій.

У сервісних центрах Renault Trucks Ви можете розраховувати на професіоналів, які працюють зі спеціальним і ефективним обладнанням відповідно до рівня технологій Вашої вантажівки, і регулярно проходять навчання з користування новітніми засобами діагностики. Контроль зношення компонентів у режимі реального часу, раннє попередження для запобігання поломки, надійний ремонт, розширене дистанційне оновлення програмного забезпечення, що дозволяє Renault Trucks максимально збільшити потенційний час працездатності Вашої вантажівки Обираючи шасі від Renault Trucks, Вінтехсолюшнс отримує надійну та гнучку основу для створення спеціалізованих транспортних засобів, які відповідають вимогам наших клієнтів та ринків. Ми пропонуємо сміттєвози, самоскиди, бортові платформи з кранами-маніпуляторами, вакуумні машини, дорожньо-комбіновані машини та автогідропідіймачі.
Український виробник спецтехніки робить ставку на шасі Renault Trucks - Renault
Для отримання детальної інформації про наявну техніку, її технічні характеристики та ціни, звертайтесь до нас за телефоном +380 50 443 45 41 або пишіть на електронну адресу: [email protected]

Український виробник спецтехніки ВІВА почав новий етап розвитку

admin

Наверх