Що цікавого представлять на Токійському автосалоні 2023 > Gercek Tesisat

Що цікавого представлять на Токійському автосалоні 2023

Ставка на екологічність транспортних засобів та їх виробницва продовжує лишатись головним трендом. До електромобілів активно додаються скутери та триколісні велосипеди. Само собою, теж на електротязі. Автосалони в класичному своєму значенні зникають, перетворюючись на шоу мобільності, що й стало лозунгом майбутньої виставки.

З 25 жовтня по 5 листопада у токійському виставковому центрі Big Sight пройде популярна подія, на якій буде представлено безліч новинок – від концепту електричної Honda NSX до нового Suzuki Swift.

Honda CI-MEV
Двомісний автомобіль, створений для тих, хто живе в міських районах, де громадського транспорту не вистачає. Очікується, що він буде повністю автономним, він поєднує в собі “спільний інтелект” (“co-operative intelligence”) та екологічність, що досягається завдяки використанню різних технологій виробництва. Наприклад, замість фарби він використовуватиме акрилову смолу, щоб її можна було переробляти і використовувати повторно. Він, ймовірно, буде керуватися за допомогою штучного інтелекту (ШІ) і живитися від змінних батарей.

Що цікавого представлять на Токійському автосалоні 2023 - автосалон

Honda Speciality Sports Concept
Серед колекції електричних концептів, які Honda представить у Токіо, буде потенційний електричний наступник суперкару NSX. Електромобіль, що отримав назву Specialty Sports Concept, був попередньо представлений на автосалоні в Монтереї на початку цього року як “варіант можливого розвитку електромобілів”.

Що цікавого представлять на Токійському автосалоні 2023 - автосалон

Очікується, що він буде розроблений з сильним акцентом на вуглецеву нейтральність, не жертвуючи при цьому захоплюючою динамікою водіння, оскільки Honda поступово відмовляється від автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння.

Honda Sustaina C
Цей електричний суперміні розміром з Honda E, був створений, щоб показати пріорітети японської компанії щодо майбутнього без вуглецевих викидів. Він повністю виготовлений з акрилової смоли, придатної для вторинної переробки, щоб просувати концепцію “циркуляції ресурсів”.

Що цікавого представлять на Токійському автосалоні 2023 - автосалон

Lexus EV Concept
Цей концептуальний електромобіль стане вінцем модельного ряду Lexus, та буде представлений у 2026 році в якості серійної моделі. З нього почнеться новий, більш сміливий підхід до дизайну, конструкції та технології силових агрегатів. Але поки що це лише прототип, хоча й багатообіцяючий, в тому числі стосовно того, як японська фірма розробляє свої автомобілі. EV Concept має стати першим з нового сімейства електромобілів, які з часом стануть прямими конкурентами BMW, Mercedes-Benz та Audi.

Що цікавого представлять на Токійському автосалоні 2023 - автосалон

Suzuki EWX
Цей концепт, схожий на Nissan Cube, є футуристичним електромобілем, покликаним максимально полегшити життя міського водія. Suzuki описує його як “кросовер, що поєднує в собі розваги та практичність”.

Що цікавого представлять на Токійському автосалоні 2023 - автосалон

Чіткі лінії та відносно простий, безликий кузов допомагають йому досягти запасу ходу в 142 милі (228 км), а всередині він був розроблений так, “щоб люди відчували себе як вдома”. Технічні деталі ще не відомі, але він може використовувати зменшену версію батареї на 60 кВт-год, яка розміщена в схожому за розміром EVX.

Suzuki eVX
Першим електромобілем Suzuki стане кросовер SX4 S-Cross, який має на меті “продовжити спадщину бренду 4×4”. Концепт, представлений на виставці Auto Expo 2023 в Делі, Індія, оснащений батареєю ємністю 60 кВт-год, що дозволяє йому проїжджати 550 км між підзарядками.

Що цікавого представлять на Токійському автосалоні 2023 - автосалон

Suzuki прагне позиціонувати eVX як бюджетний електромобіль, ймовірно, вартістю близько 35 000 євро, а це означає, що більшість версій матимуть одномоторну повнопривідну силову установку. Глобальний запуск запланований на 2025 рік.

2024 Suzuki Swift
Наступне покоління Swift розробляється з особливим акцентом на захоплюючій динаміці та харизматичному дизайні, адже фірма заявляє, що конкурент Dacia Sandero був задуманий з урахуванням “драйву та чуттєвості”.

Що цікавого представлять на Токійському автосалоні 2023 - автосалон

Також кажуть, що в конструкції суперміні зроблено набагато більший акцент на екологічність.

Поки що ми бачили лише одне тизерне зображення автомобіля, але більше інформації очікується ще до його світового виробництва в 2024 році.

admin

Наверх