7 простих SEO-порад для просування вашого сайту за 30 хвилин > Gercek Tesisat

7 простих SEO-порад для просування вашого сайту за 30 хвилин

Скориставшись наступними 7 простими порадами, ви зможете ефективно почати просування сайту на ринку.

Вибір доменного імені

Переконавшись, що ваш сайт пов’язаний з релевантною URL-адресою, ви в першу чергу можете допомогти своєму бізнесу. Коли ви обираєте доменне ім’я, воно повинно бути легким для розуміння і швидким для пошуку. Доменне ім’я потрібно вибрати до того, як ви зможете запустити свій веб-сайт, якщо ви є частиною компанії або бренду, то краще дотримуватися назви вашої компанії, якщо ні, то варто розглянути можливість використання ключового слова у вашому домені. Але найголовніше правило – це просто зробити його легким для запам’ятовування і написання.

Створюйте заголовки та описи сторінок, які допоможуть вас впізнати

Під час створення вашого веб-сайту ми додамо заголовки до кожної веб-сторінки разом з описом (150-180 символів) того, що міститься на цій сторінці.

Якщо ви не впевнені, як заголовки сторінок можуть вам допомогти, перейдіть на веб-сайт і наведіть курсор на відкриту вкладку у вашому браузері, тут ви побачите, як ваш заголовок відображається в пошукових системах.

Те ж саме стосується і мета-описів сторінок, тому його не видно вгорі, але Google використовує цей опис, щоб зрозуміти, про що ваша сторінка.

Коли ваш сайт буде завершено і його буде знайдено в Google, саме заголовок і опис вашої сторінки користувачі Google побачать першими, коли шукатимуть відповідні ключові слова. Таким чином, вони одразу зрозуміють, чи є ваш сайт тим, що вони шукають, чи ні – це основна причина, чому так важливо перевіряти заголовки та описи сторінок.

Створіть свій веб-сайт на основі ключових слів

Ключові слова все ще важливі для вашого веб-сайту, звичайно ж. Ви більше не можете спамити сотнями ключових слів, щоб забезпечити собі високий рейтинг, але ключові слова все одно повинні бути на вашій сторінці, щоб допомогти вам у ранжируванні.

Ключові слова – це те, як Google спрямовує своїх пошукачів на ваш сайт, тому вибір ключових слів для вашої конкретної галузі допоможе привернути до вас належну увагу. Існують безкоштовні інструменти, які допоможуть вам знайти і зрозуміти ключові слова, наприклад, Google AdWords.

Вам слід скористатися Планувальником ключових слів Google, щоб переглянути запропоновані ключові слова, пов’язані з вашою галуззю, це допоможе вам охопити більше клієнтів у вашій цільовій аудиторії.

AdWords, звичайно, має й інші можливості, такі як платна реклама (PPC), за допомогою якої ви можете заплатити, щоб просунути свій сайт за допомогою медійної реклами.

Існує багато способів зв’язатися з вашим цільовим клієнтом, як тільки ви впорядкуєте свої ключові слова.

Додавання тексту до зображень

Як ми щойно згадували, вибір ключових слів, які стосуються вашої галузі, дуже важливий, коли клієнти шукають вас в Інтернеті. Ключові слова також працюють на ваших зображеннях: до кожного зображення, яке ви вирішили завантажити на свій веб-сайт, додайте кілька слів про зображення в тег alt і опис, які одночасно описують зображення і є привабливими для пошукових систем. Не забувайте завжди вибирати правильне ім’я файлу для вашого зображення і зменшувати розмір файлу для швидшого завантаження.

Google стверджує, що основною причиною того, що відвідувач залишає сайт, не переглянувши його повністю, є те, що сайт завантажується занадто довго, головним чином через занадто великий розмір файлів зображень.

Якірний текст може бути корисним для орієнтації відвідувачів на вашому сайті

Ще один спосіб збільшити кількість переглядів вашого сайту – це додати на веб-сторінку якірний текст.

Прив’язка – це просто місце, де користувач може натиснути на фрагмент тексту, виділений в “гіперпосилання”, яке перенаправляє його на іншу веб-сторінку вашого веб-сайту.

Найкраще дотримуватися короткої фрази або ключового слова для якірного тексту, також краще вибирати ключові слова, які популярні у вашій галузі і часто шукаються в Google.

Як і в усіх завданнях SEO, хоча це і корисно, але якщо ви перестараєтеся, то це може мати негативний вплив і знизити ваш рейтинг.

Отримайте рекламу через Google

Якщо ви дійсно прагнете максимізувати кількість переглядів у Google через SERP (сторінки результатів пошуку), ви також можете розглянути можливість використання сайтів, що належать Google, таких як YouTube і Google Maps, для просування вашого веб-сайту.

Google, швидше за все, спрямовує більше трафіку на власні сайти, тому розміщення на них вашого веб-сайту та бізнесу може бути вигідним. Ще одним продуктом, який вам слід мати, є профіль на Google My Business.

Це область інформації, яка відображається в правому куті пошуку Google, коли ви шукаєте свою компанію. Тут відображається назва вашого бізнесу, фотографії, контактні дані та відгуки.

Мобільні сайти завжди в топі

Орієнтованість на мобільні пристрої – це вимога часу.

За останні кілька років відбулися зміни в “поведінці в Інтернеті”, коли мільйони людей перейшли з настільних комп’ютерів на мобільні технології.

У зв’язку з цими змінами Google віддає перевагу мобільним сайтам, а це означає, що вони надаватимуть пріоритет мобільним сайтам над сайтами, призначеними лише для десктопних комп’ютерів.

У власному блозі Google зазначено, що “наші алгоритми з часом будуть використовувати в першу чергу мобільну версію контенту сайту для ранжування сторінок з цього сайту, розуміння структурованих даних і показу фрагментів з цих сторінок у наших результатах”.

admin

Наверх