Volkswagen офіційно показав новий Passat > Gercek Tesisat

Volkswagen офіційно показав новий Passat

Новий Volkswagen Passat наступного покоління готується до дуже швидкої прем’єри. Напередодні дебюту виробник показав новий недорогий сімейний автомобіль на відео.

Про дату офіційної прем’єри нового VW Passat натякнули в офіційному обліковому записі автовиробника в соціальній мережі Twitter. Чекати лишилося зовсім недовго.

Нове покоління знаменитої моделі буде представлене лише у кузові універсал. Машина стане просторішою і набагато практичнішою, що сподобається великим сім’ям. Седан більше не пропонуватимуть у цій лінійці.

В оснащенні VW Passat 2024 модельного року з’являться стандартний екран мультимедійної системи діагоналлю 12,9 дюймів або опціональний на 15 дюймів, проекційний дисплей для водія і 10,25-дюймовий цифровий щиток приладів.

Очікується, що покупцям автомобіль запропонують із бензиновими та дизельними моторами у складі м’яких гібридних силових установок. Більш традиційні гібридні і навіть модифікації, що заряджаються, теж з’являться. У топовій специфікації електричний запас ходу наблизиться до 120 км.

Офіційна прем’єра Volkswagen Passat 2024 відбудеться 31 серпня. На дорогах серійні машини з’являться на початку наступного року.

admin

Наверх