В Alfa Romeo натякнули на конкурента Tesla Model X > Gercek Tesisat

В Alfa Romeo натякнули на конкурента Tesla Model X

Alfa Romeo, відомий італійський бренд, який почав своє американське відродження майже десять років тому, випустить у Сполучених Штатах великий повністю електричний позашляховик сегмента E-SUV, щоб конкурувати з Tesla Model X та іншими моделями конкурентів з нульовим рівнем викидів.

Італійський автовиробник, що належить Stellantis, розроблятиме новий позашляховик в Італії з урахуванням клієнтів із США, повідомляє The Drive, який спілкувався з північноамериканським керівником бренду Ларрі Домініком.

«До 2027 року Alfa Romeo більше нікому не продаватиме ДВС. Найшвидше зростаючий автомобіль преміум-класу в США – Tesla – надирає всім дупи. Ми вважаємо себе такими, що відрізняються від інших. Ми просто не хочемо зливатися. Ми не сірий BMW… Наші клієнти кажуть нам, що купують Alfa, тому що «вони не такі»», – сказав Домінік The Drive.

Запланований на 2027 рік, повністю електричний позашляховик матиме розмір салону, характеристики, опції та технології, які «ідеально підходять для Північної Америки». Італійський бренд каже, що Сполучені Штати стануть основним ринком для майбутнього електрокросовера.

Деталі про потенційного конкурента Tesla Model X наразі відсутні, але ми можемо зробити обґрунтоване припущення, що він, ймовірно, буде базуватися на платформі STLA Large, розробленій Stellantis, яка призначена для транспортних засобів із високою продуктивністю. Приблизно 4800-5500 мм.

Відповідно до перших специфікацій, опублікованих американською автомобільною групою ще в 2021 році, моделі, засновані на платформі STLA Large, можуть приймати акумуляторні блоки ємністю від 101 до 118 кіловат-годин, що забезпечує запас ходу до 800 кілометрів. При цьому максимальна потужність повинна бути в межах 168-443 кінських сил.

admin

Наверх