Анонсовано електричний Ocean Fisker зі змінними акумуляторами > Gercek Tesisat

Анонсовано електричний Ocean Fisker зі змінними акумуляторами

У майбутньому Fisker хоче запропонувати свою дебютну модель Ocean зі змінними акумуляторами. Це стало можливо завдяки співпраці з американською компанією Ample.

Спільна розробка стартапу замінних акумуляторів Ample та виробника електромобілів Fisker вже ведеться. Ціль полягає в тому, щоб забезпечити перший Fisker Ocean системою заміни батареї вже в першому кварталі 2024 року. Електромобіль отримав дозвіл на продаж у Європі лише кілька тижнів тому, і перші моделі мають бути доставлені вже найближчим часом. Звичайно, поки що без акумулятора, що знімається.

«Наше партнерство з Ample дозволить нам розширити спектр застосування для наших клієнтів, – сказав Генрік Фіскер, голова та генеральний директор Fisker Inc. – Ми раді запропонувати інноваційну систему заміни батарей Ample, яка виведе Fisker Ocean, а можливо, й інші автомобілі, які ми плануємо вивести на ринок у майбутньому, на новий рівень доступності».

Цією пропозицією Fisker насамперед орієнтується на клієнтів автопарків у США та Європі. Це пов’язано з тим, що електромобілі зможуть отримувати енергію так само швидко, як і моделі з двигуном внутрішнього згоряння на бензоколонці, пише виробник у своїй заяві.

Крім того, це має дозволити Fisker пропонувати свої автомобілі швидше та на більшій кількості ринків. Тому що із спільним рішенням інфраструктура може бути створена швидше, ніж за допомогою власної системи від Fisker з ексклюзивною інфраструктурою, як, наприклад, у випадку з китайським виробником Nio.

Ample покладається на систему заміни акумуляторів, що базується на автономній робототехніці та технології інтелектуальних акумуляторів, яка може переобладнати електромобіль «повною батареєю» за лічені хвилини. Коли тестові станції були встановлені в Японії та Нью-Йорку в 2021 році, компанія оголосила, що її рішення можна «встановити в цілому місті протягом шести тижнів».

До речі, Fisker і Ample мають намір розділити дохід, пов’язаний із заміною батарей. Як будуть розподілені витрати на шляху до можливих прибутків, у повідомленні, щоправда, не згадується.

admin

Наверх