У Ford натякнули на новий повнорозмірний електричний пікап > Gercek Tesisat

У Ford натякнули на новий повнорозмірний електричний пікап

Ford Motor подав заявку на реєстрацію торгового знаку F-200. Імовірно, під цим ім’ям на ринку з’явиться новий електричний пікап, більш потужний, ніж F-150 Lightning.

У заявці, датованій 28 серпня 2023 року, новий товарний знак віднесено до категорії «Автомобілі, а саме бензинові та електричні автомобілі, пікапи, позашляховики та їх конструктивні частини».

У лютому цього року генеральний директор Ford Джим Фарлі підтвердив, що компанія розробляє свою архітектуру для електромобілів наступного покоління. Ця платформа ляже в основу нового повнорозмірного електричного пікапа (Т3) та трирядного електричного кросовера, імовірно Explorer.

Майбутній електропікап Фарлі назвав Millennium Falcon («Тисячолітній сокіл») із прибудованою вантажною платформою. Окрім завидної здатності перевозити та буксирувати вантажі йому обіцяні нові технології та інновації.

Прем’єра Ford F-200 очікується у 2024 році. Виробництво нового електропікапу налагодять на новому комплексі Ford BlueOval City у Теннессі. Площа майданчика – 15,5 кв. км.

Що стосується меншого Ford F-150 Lightning, то після зниження цін у липні компанія зібрала на 600% більше замовлень. При цьому у серпні продажі моделі впали на 57% порівняно з минулим роком.

Як повідомив Electrek з посиланням на представників компанії, наразі виробництво пікапа нарощується після шеститижневої перерви у липні та серпні. На даний момент клієнтам відвантажують комплектації XLT та Pro, але найближчим часом асортимент розширять за рахунок нових.

admin

Наверх