Кросовер SsangYong Torres перетворили на недорогий «фургон» > Gercek Tesisat

Кросовер SsangYong Torres перетворили на недорогий «фургон»

Південнокорейська компанія KG Mobility, раніше відома, як SsangYong, презентувала оригінальну комерційну модель Torres Van. Автомобіль поєднує в собі риси кросовера і фургона. 

В основі автомобіля лежить стандартний кросовер KG Mobility/SsangYong Torres. Подібні версії – не рідкість у Європі: існують вантажні Duster, Suzuki Jimny і навіть електрокросовер Dacia Spring. Ціна фургона стартує з 19 700 доларів.

Візуально вантажний варіант практично нічим не відрізняється від звичайного Torres. У нього брутальний незграбний дизайн із високим капотом і розширеними крилами. Хіба що задні вікна замінені непрозорими пластиковими панелями, а на бічних – з’явилися решітки.

У салоні KG Mobility Torres Van зняли другий ряд крісел, а передні сидіння відокремили перегородкою. Вийшов відсік об’ємом 1843 л, в якому можна перевозити вантажі масою до 300 кг.

Новий KG Mobility Torres Van запропоновано з 1,5-літровим турбомотором, що розвиває 170 к.с. на бензині і 165 к.с. – із заводським ГБО. Також не заперечується, що незабаром з’явиться 204-сильна електрична версія, адже у звичайного кросовера вона є. Привід може бути переднім або повним.

admin

Наверх