Toyota знизила ціни на свій електромобіль bZ4X > Gercek Tesisat

Toyota знизила ціни на свій електромобіль bZ4X

У жовтні Toyota Motor почала продавати в Китаї свій перший глобальний електромобіль bZ4X, хоча раніше вже пропонувала місцевим клієнтам електричний кросовер на базі C-HR. Після січневого зниження цін на продукцію Tesla багато місцевих конкурентів наслідували її приклад, і Toyota не залишалося нічого іншого, окрім як опустити ціни на bZ4X до $24800 за базову версію з переднім приводом. Це на 15% менше, ніж машина коштувала у жовтні.

Як повідомляє CarNewsChina, ціна кросоверів Toyota bZ4X на китайському ринку знизилася на 15% у обох локальних постачальників, якими є спільні підприємства японського автогіганта з місцевими концернами FAW і GAC. Базова версія електромобіля подешевшала на $4300, тепер її можна купити в Китаї за $24800 у перерахунку за поточним курсом. За ці гроші клієнт отримає машину з переднім приводом та тяговим акумулятором ємністю 50,3 кВт.год. Загалом bZ4X пропонується в чотирьох версіях, дві з них будуть повнопривідними, старша комплектація з батареєю ємністю 66,7 кВт.год тепер коштує $37 600.

З жовтня минулого року до січня нинішнього Toyota змогла реалізувати в КНР не більше 3844 електромобілів цієї моделі, що відповідає лише 0,26% локального ринку електромобілів. Це не завадило bZ4X стати найпопулярнішим електромобілем японського виробництва в Китаї минулого кварталу. Минулого року японські марки разом змогли продати в КНР не більше 14 995 електромобілів, зайнявши лише 0,35% ринку. Загалом на місцевому автомобільному ринку продукція японських компаній займає 19%, але з електромобілями прогрес іде туго. Якщо минулого року електромобілі всіх марок на первинному автомобільному ринку КНР зайняли 20%, то японськими були лише 0,4%.

Ще одним реверансом Toyota у бік китайських клієнтів можна вважати появу можливості дооснастити кросовер bZ4X сонячною панеллю на даху, яка на рік може заповнювати до 1750 км запасу ходу, живлячи тягову батарею під час стоянки. Втім, така опція не є дешевою, за неї просять додаткові $2800.

admin

Наверх