Старий Honda CR-V перетворили на будинок на колесах > Gercek Tesisat

Старий Honda CR-V перетворили на будинок на колесах

Американець, на ім’я Нейт перетворив свій Honda CR-V 2005 року випуску на практичний будинок на колесах. Він подорожує на автомобілі Північною Америкою разом зі своїм псом. Відео опублікували на YouTube-каналі SUV RVing.

Нейт поділився, що вирішив самостійно створити будинок на колесах, оскільки йому потрібен міцний автомобіль з непоганими позашляховими якостями. Тому він відмовився від ідеї купити трейлер або великогабаритний автобудинок.

Всередині є затишна житлова зона з безліччю місць для зберігання. Нейт знайшов застосування для всього простору всередині кросовера.

В інтер’єрі можна знайти холодильник і ліжко. Також умілець додав додатковий шар ізоляції, щоб знизити енергоспоживання холодильника.

У багажнику є пластиковий органайзер з трьома шухлядами та безліч інших пластикових шухляд меншого розміру. У пса Боббі навіть є своє місце на передньому пасажирському сидінні.

Умілець зазначив, що в майбутньому планує доопрацювати свій будинок на колесах. Він хоче перетворити кросовер на мобільний пункт для далеких подорожей.

admin

Наверх