Volkswagen представив спецверсію Jetta на честь 40-річчя > Gercek Tesisat

Volkswagen представив спецверсію Jetta на честь 40-річчя

Volkswagen відзначає 40-річчя виходу на ринок седана Jetta GLI. На честь цієї події компанія випустила спецверсію моделі із приставкою 40th Anniversary Edition у назві.

Ювілейна версія седана відрізняється від стандартної затемненою решіткою радіатора, темним спойлером і 18-дюймовими легкосплавними дисками з особливим дизайном. У чорний також пофарбовані корпуси дзеркал заднього виду та дверні ручки. Спеціальний Jetta GLI запропонують у відтінках Pure White, Pure Grey або Rising Blue. До них приєднуються знайомі червоні акценти та спеціальні значки.

В оздобленні салону автомобіля відмовилися від натуральної шкіри, віддавши перевагу високоміцній тканині з асиметричним рельєфним малюнком. Її доповнюють червоні акценти та ярлики «GLI 40». Підсклянники також мають логотип GLI спереду та 1984 ззаду. Ще він присутній на рульовому колесі та порогах.

Під капотом встановлений 2,0-літровий чотирициліндровий турбодвигун потужністю 228 к.с. і 349 Нм крутного моменту. Ще є адаптивні амортизатори, диференціал, що самоблокується, і спортивна вихлопна система.

Тираж VW Jetta GLI 40th Anniversary Edition складе 1984 одиниці, що відповідає року випуску моделі. Його вартість починається від 28 085 доларів. У продаж на ринку Північної Америки автомобіль надійде наприкінці літа поточного року.

admin

Наверх