Опубліковано перші зображення найдешевшого електрокросовера Toyota > Gercek Tesisat

Опубліковано перші зображення найдешевшого електрокросовера Toyota

Електричну лінійку Toyota bZ розширить найдоступніша модель. Компактний електрокросовер мають представити у 2025 році. Про це повідомляє японське видання BestCarWeb.

Електромобіль є серійною версією концепт-кара Toyota bZ Small, представленого наприкінці 2021 року. Він стане електричною альтернативою мініатюрній Toyota Aygo X. Розробляють модель спільно з фахівцями Suzuki, що не дивно – два автовиробники давно співпрацюють.

Новий електромобіль Toyota за розмірами можна буде порівняти з Aygo X – його довжина становитиме близько 3,7-3,8 м при колісній базі в 2,4-2,5 м. Його конкурентами називають Nissan Sakura і Mitsubishi eK Cross EV.

Авто має оригінальний дизайн із коротким високим капотом, малими звісами кузова та великими кутами нахилу стійок даху. Також привертають до себе увагу розширені крила і заховані в стійках ручки задніх дверей.

Характеристики Toyota поки що тримають у секреті. Відомо тільки, що авто побудовано на укороченій платформі e-TNGA від електрокросовера Toyota bZ4X. Втім, з огляду на розміри, навряд чи електрокар отримає велику батарею.

admin

Наверх