Опубліковано нові зображення Toyota Land Cruiser Prado наступного покоління > Gercek Tesisat

Опубліковано нові зображення Toyota Land Cruiser Prado наступного покоління

Рамний середньорозмірний позашляховик Prado випускається з 1987 року. Починаючи із третього покоління, на його основі створювався люксовий варіант Lexus GX. Не стане винятком і нова модель з тією лише різницею, що позашляховик Lexus цього разу був представлений першим – його прем’єра відбулася на початку літа. І вже скоро до нього приєднається тойотівська версія, яка прийде на зміну четвертій генерації, яка є справжнім довгожителем: позашляховик із заводським індексом J150 був представлений у 2009 році і з кількома рестайлінгами протримався на конвеєрі майже 14 років. Як виглядатиме новинка?

Завдяки опублікованим на днях тизерам секретів щодо зовнішності нового Прадо практично не лишилося. В його основі буде той же кузов, що й у нового GX: вся центральна частина з дверима, склінням та колісними арками залишиться без змін. При цьому Toyota отримає повністю новий передок з вертикальною прямокутною решіткою радіатора, зробленими в ретро-стилі, і прямокутними фарами із сучасною світлодіодною начинкою. Бампер також буде оригінальним, у нього чорний контрастний центральний сегмент і пофарбовані в колір кузова елементи з боків із квадратними вставками, в яких розташуються круглі протитуманки. Ззаду з’являться великі вертикальні ліхтарі замість єдиної світлодіодної смуги Лексуса, над нішою номерного знака розташується буквене позначення бренду, а зліва від нього – ім’я моделі.

Як уже говорилося, новий Prado буде побудований на тій же платформі GA-F, що і Lexus GX, на ній зроблені нові Land Cruiser 300 і Lexus LX. Раніше стало відомо, що позашляховик отримає лише 4-циліндрові мотори, на відміну від Лексуса, який пропонується із бітурбованим бензиновим V6 3.5 потужністю 354 к.с. (650 Нм). Базовим двигуном Prado може стати атмосферний бензиновий 2.7 від пікапа Hilux. Найпотужніші модифікації оснастять «турбочетвіркою» 2.4, яка у поєднанні з електромотором зможе розвивати до 330 к.с.

admin

Наверх