MAN та Mobileye розроблять безпілотний автобус > Gercek Tesisat

MAN та Mobileye розроблять безпілотний автобус

MAN Truck&Bus розпочинає співпрацю з компанією Mobileye зі створення міського автобуса з автоматизованим керуванням. За таким громадським транспортом – майбутнє, адже він дозволить досягти високої економічності в сукупній вартості володіння (ТСО) та вирішить проблему гострої нестачі водіїв. Для цього Mobileye Drive розробить систему автономного управління під ключ, яка буде готова для комерційного використання. У неї увійдуть складна система сенсорів та масштабованих AV-карт.

Не менш важливим завданням є інтеграція безпілотного автобуса до комплексної екосистеми. Адже, окрім безпосередньо управління, потрібно буде знайти заміну й іншим функціям, покладеним на водія: спілкування з пасажирами, у тому числі продаж квитків, врегулювання конфліктів, а також допомогу при надзвичайних ситуаціях (диверсії, нещасні випадки).

Планується, що перший автономний автобус MAN, розроблений у кооперації з Mobileye, вийде на пробну експлуатацію у 2025 році. Він курсуватиме в Мюнхені за маршрутом №144, що проходить через Олімпійський парк.

admin

Наверх