Із суперкара Lamborghini Diablo зробили стильний рестомод > Gercek Tesisat

Із суперкара Lamborghini Diablo зробили стильний рестомод

Молода італійська компанія Eccentrica з Мілана представила проєкт рестомоду на основі суперкара Diablo. Проєкт присвячений 60-річчю компанії Lamborghini та буде побудований лімітованим тиражем для заможних колекціонерів та фанів бренду. Про це повідомляє пресслужба виробника.

Меблевий магнат та великий шанувальник марки Lamborghini Емануель Коломбіні вирішив відзначити ювілей своєї улюбленої компанії та організувати виробництво лімітованої серії з 19 рестомодів Diablo.

Для цих цілей Коломбіні заснував фірму Eccentrica, яка перетворює Lamborghini Diablo на ще стильніший і ексклюзивніший суперкар. Натхнення при рестомоді Eccentrica Diablo автори черпали в трековій модифікації GTR. Практично кожна кузовна панель автомобіля змінена для підвищення її функціональності та зниження ваги. Наприклад, якщо передня панель на оригіналі виконувала лише естетичну функцію, то нова допомагає покращити аеродинаміку машини.

Екзотичні елементи, включаючи панелі з вуглепластику та деталі з надрукованого на 3D-принтері титану, дозволили покращити оригінальний Diablo, забезпечити більшу жорсткість конструкції та меншу вагу. Також автомобіль отримав сучасні світлодіодні фари та ліхтарі.

За габаритних розмірів, що збереглися, пропорції машини трохи змінені. Зокрема, звиси стали коротшими, а в колісних арках посіли своє місце 19-дюймові легкосплавні диски. Для обробки салону використовуються шкіра та алькантара. На замовлення клієнтів компанія готова замінити всі пластикові елементи на аналоги з композитних матеріалів. Рульова колонка виготовлена з вуглепластику, кермо та цифрова шкала приладів модернізовано, а музичний супровід забезпечить аудіосистема Marantz.

Під капотом Eccentrica Diablo розташовується 5,7-літровий V12, який допрацювали завдяки встановленню інших клапанів та розподільних валів, що дозволило збільшити потужність до 550 к.с. (+58 к.с.) і підвищити крутний момент до 600 Нм. Спеціальний звук вихлопу забезпечують легкосплавні труби Capristo. За словами творців, сучасний Diablo зможе розганятися до 100 км/год за 3,5 секунди, а максимальна швидкість досягатиме 335 км/год. Шестипоршнева гальмівна система Brembo і шини Pirelli P Zero Trofeo R забезпечать високу гальмівну динаміку – гальмівний шлях зі швидкості 100-0 км/год – всього 34 м. Це на 20% краще, ніж у стандартного Diablo.

Завдяки широкому асортименту кольорів та матеріалів оздоблення фахівці Eccentrica обіцяють, що всі 19 автомобілів будуть унікальними. На виготовлення кожного екземпляра потрібно 16-18 місяців, а вартість стартує з 1,2 млн євро. Автомобіль буде офіційно представлений публіці на знаменитому «Фестивалі швидкості» у британському Гудвуді.

admin

Наверх