Новий Hyundai Accent виходить на міжнародний ринок > Gercek Tesisat

Новий Hyundai Accent виходить на міжнародний ринок

Hyundai виводить на міжнародний ринок Accent нової генерації. Першими оцінити глобальну новинку зможуть клієнти бренду із Саудівської Аравії. На місцевому ринку новий Accent очікується найближчим часом.

Від попередника «чотирьохдверка» нового, шостого покоління відрізняється повністю переробленою зовнішністю. Передня частина кузова виконана в стилістиці флагманського седана Grandeur, боковини та корми, як у Elantra.

«Шостий» Accent вийшов трохи більшим за модель п’ятого покоління. Різниця в довжині всього 13 мм, між осями – 7 мм. Таким чином габаритна довжина нового седана досягає 4535 мм, ширина – 1765 мм, висота – 1475 мм. Розмір колісної бази – 2670 мм.

Салон укомплектований цифровою панелью приладів та 8,0-дюймовою «мультимедійкою». Передні сидіння оснащені підігрівом та вентиляцій. Також у стандартному оснащенні заявлено панорамний люк, клімат-контроль, круїз-контроль, моніторинг «сліпих зон» та низку «асистентів» водія.

У Саудівській Аравії Hyundai Accent нового покоління запропонують із 1,5-літровим чотирициліндровим бензиновим «атмосферником» потужністю 115 л.с. Працює мотор у парі з 6-ступінчастою механічною коробкою або варіатором IVT. Ціни поки не оголошено.

admin

Наверх