Ford призупиняє виробництво електропікапу F-150 > Gercek Tesisat

Ford призупиняє виробництво електропікапу F-150

Ford призупинив виробництво свого повністю електричного пікапу F-150 Lightning та постачання нових автомобілів через можливу проблему з акумулятором. Проте зупинки продажів немає.

За словами представника Ford, потенційна проблема з акумулятором була виявлена під час передпродажної перевірки якості. Ford поки що не надав жодної інформації про характер проблеми. Проте компанія заявила, що компанії не відомо про будь-які інциденти, пов’язані з потенційною проблемою з автомобілями, що належать Ford, та електронними пікапами, що належать клієнтам.

Продаж не зупинено. Всі F-150 Lightning, що вже побудовані та знаходяться в дилерських центрах, готові до запланованої доставки. Як тільки цей буфер буде витрачено, поставки доведеться призупинити на пізніший термін через брак надходжень.

Є проста причина, через яку Ford ще не повідомив точного графіка: команда інженерів все ще шукає точну причину.

«Це залежить від того, скільки часу потрібно для проведення аналізу першопричин», – сказала прес-секретар з приводу відсутності графіка. Невідомо й з якої дати виробництва автомобілі буде затримано.

Ford використовує акумулятори від південнокорейського виробника SK On для F-150 Lightning. Комірки для цього автомобіля виробляються на першому акумуляторному заводі SK у Джорджії, який також забезпечує завод VW у Теннессі, наприклад, для виробництва ID.4 у США. Однак, оскільки Ford не надає жодної додаткової інформації про можливу проблему, незрозуміло, чи криється причина в елементах акумуляторної батареї або в складання елементів, що поставляються, в готові до встановлення акумуляторні блоки. ЗМІ з Південної Кореї припускають, що це можуть бути акумуляторні батареї.

«Ми розслідуємо це питання», – цитує Korea Times представника SK On.

Зрозуміло одне: для тієї моделі, яка вже має попит у США (Форду вже довелося в кілька разів збільшити планові виробничі потужності), терміни очікування тепер будуть трохи більшими – якщо проблему вдасться вирішити швидко, можливо, лише на кілька днів. Через високий попит і зростання закупівельних цін Ford також кілька разів підвищував ціну на F-150 Lightning – тепер модель коштує майже на 39 відсотків дорожче, ніж при виході на ринок.

admin

Наверх