ZF представляє автономні електричні шатли нового покоління > Gercek Tesisat

ZF представляє автономні електричні шатли нового покоління

Як пояснили фахівці ZF, їх автономні шатли можуть працювати за визначеними маршрутами і здатні маневрувати у транспортному потоці без участі водія. Вміст шатла – 22 пасажира, 15 сидячих місць. Інтер’єр можна адаптувати до різних цілей і умов експлуатації. Передбачено різні варіанти матеріалів і відтінків для оформлення підлоги та сидінь. ZF пропонує покупцям і замовникам шатлів підтримку протягом усього життєвого циклу: від проектування до розгортання інфраструктури мережі, експлуатації та після продажного обслуговування. ZF готовий тісно співпрацювати з клієнтами, щоб надати їм індивідуальний пакет послуг з підтримки, який включає цілодобовий консультаційний доступ 24/7 (сім днів на тиждень, 24 години на день), спеціальне підключення до майстерні, всесвітню сервісну мережу, доступ до інформації про оригінальне обладнання, швидку поставку запчастин і доступ до ряду навчальних пакетів.

Для роботи шатла четвертого рівня потрібні технічні передові компоненти, здатні обробляти великий обсяг даних. Компоненти повинні бути придатні для тривалого використання в автомобілі, забезпечуючи надійність, відновлюваність, якість і безпеку.

В основі рішення ZF у шатлі четвертого покоління лежить суперкомп’ютер ZF ProAI, який може виконувати до 1500 операцій в секунду. Цей комп’ютер у свою чергу взаємодіє з ZF ProConnect, високопродуктивною платформою розширеного спектру цифрових послуг. Модульне апаратне забезпечення охоплює широкий спектр варіантів використання для будь-якого типу транспортних засобів. Віддалений доступ до функцій сумісний з сучасними технологіями, адаптованими для встановлення з LTE і 5G, WiFi 6, Bluetooth 5, C-V2X, DSRC і високоточною GNSS. Рішення також передбачає кіберзахист. Самі шатли оснащені лідарами, радарами, камерами та аудіосистемами, які забезпечують точний моніторинг навколишнього середовища.

Компанія ZF має більш ніж 25-річний досвід роботи з автономними електричними шатлами, які на сьогоднішній день з моменту введення в експлуатацію в 1997 році подолали близько 100 мільйонів кілометрів і перевезли понад 14 мільйонів пасажирів. Автономна транспортна система дозволяє послабити навантаження на міську транспортну мережу, об’єднати сільські райони з мережами інших видів громадського транспорту, таких як автобуси та поїзди.

admin

Наверх