Унікальні вигідні упаковки моторних олив Opet > Gercek Tesisat

Унікальні вигідні упаковки моторних олив Opet

Оптимізовані упаковки мастильних матеріалів виробництва Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. дозволяють купувати саме необхідний об’єм оливи для планової заміни при технічному обслуговуванні та не переплачувати за зайві літри чи каністри.

Моторні оливи Opet розроблені не лише з урахуванням широкої номенклатури специфікацій виробників автомобілів, а й з підходом до зручності та ергономічності для водіїв. Серед унікальних упаковок особливої уваги заслуговують наступні:
флагманська олива Opet стандарту LongLife III – Fulltech 5W-30 у фасуванні 7 літрів, що схвалена за специфікаціями VW 504.00/507.00, MB-Approval 228.51 та оптимальна у даному виконанні для автомобілів VW Touareg, Transporter та інших моделей концерну VAG (Audi, Seat, Skoda), а також ряду німецьких автовиробників;
– оливи конвеєрного заповнення − Fullmax TF-BD 5W-30 у каністрі 3,2 літра, що призначена для автомобілів Fiat та Citroen, Peugeot і розрахована у першу чергу для двигунів сімейства Multijet автомобілів італійської марки, зокрема Doblo, 500, Punto, Tipo, Panda, які вимагають специфікації Fiat 9.55535-S1 / PSA B71 2290 і відповідають нормам Євро 4-5;
– та високотехнологічна Fullmax FD 0W-20 у виконанні 6,2 л для двигунів Ford EcoBlue 1.5 автомобілів Kuga, Focus, Tourneo, Transit, EcoSport, Puma з 2018 року випуску, для яких регламентовано використання мастильного матеріалу специфікації WSS-M2C952-A1.

Одразу у двох дещо незвичних але зручних та вигідних виконаннях представлена у мережі партнерів Opet в Україні цілком синтетична моторна олива Fullmax 5W-30 (ACAE A5/B5, WSS-M2C913-D) з повноцінним пакетом легувальних додатків, що поміж іншого доступна у каністрах 7 та 10,5 літрів спеціально для автомобілів Ford Transit зі стандартною та подовженою базою відповідно. Додатковою перевагою таких фасувань є можливість використання одразу для двох автомобілів з малооб’ємними двигунами.

Не менш цікавою є трійка наступних моторних олив Opet у каністрах по 7 літрів:
Fulllife DPF 5W-30, що є оптимальною у такому фасуванні для японських потужних автомобілів, як дизельних так і бензинових, з ємнісними системами мащення (Toyota Land Cruiser (Prado), RAV-4 2.2, Mitsubishi Pajero, Nissan Patrol і т.п.) та двигунів Mercedes-Benz, наприклад моделей Vito, Sprinter, в тому числі для серії BlueEFFICIENCY;
– багатофункціональна Fullpro HT CI-4 15W-40 для дизельних та бензинових двигунів комерційних, пасажирських автомобілів та спецтехніки, які вимагають специфікацій API CI-4/SL / ACEA E7 чи попередніх або Cummins CES 20078/77/76, Deutz DQC III-10, MB-Approval 228.3, GLOBAL DHD-1 та інших;
ліцензована всесезонна Fullmaster 10W-40, що виконує вимоги JASO DH-1, API CI-4/SL та багатьох інших суворих стандартів мастильних матеріалів, для дизельних двигунів різноманітної техніки (легкі комерційні автомобілі, навантажувачі, мінітрактори і т.п).

Із зазначенням ємності системи мащення та необхідного сервісного об’єму заливання завжди доступний он-лайн підбір Opet Fullmatch.

Обирайте зручність та вигоду в одній каністрі на Marketplace buy.opet.ua

Звертайтеся до дистриб’юторів та партнерів Opet і отримуйте вигідні пропозиції для СТО, Автомагазинів чи власного парку техніки.

Слідкуйте за новинами Opet у Viber та Facebook.

Про компанію-виробника:
Opet Fuchs Madeni Yağ A.Ş. – одна з найбільших промислових компаній Туреччини. Виробляє та реалізує автомобільні та промислові мастильні матеріали, засоби з догляду за автомобілями, а також надає післяпродажні послуги. Виробничі потужності обсягом 60 000 тон готової продукції в рік розташовані в індустріальному регіоні İzmir, м. Aliağa.

Система менеджменту Компанії та її виробничих активів відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, ISO 14064, ISO 16949, OHSAS 18001, TSE EN ISO/IEC 17025.

Компанія постійно співпрацює з багатьма виробниками техніки, серед яких Ford, Turk Traktor, Renault, MAN та багато інших, з метою вдосконалення рецептур мастильних матеріалів. Кваліфікований персонал сучасної власної лабораторії, оснащеної всім необхідним обладнанням та акредитованої Турецькою Акредитаційною Агенцію TÜRKAK за стандартом TS EN ISO/IEC 17025, проводить більше 300 тис. тестів на рік, які включають вхідний контроль якості сировини, контроль якості готової продукції, тестування упаковки, науково-дослідницькі роботи по створенню нових рецептур та аналіз відпрацьованих олив в межах сервісу Fullcheck LAB.

Мастильні матеріали виробництва Компанії є продукцією первинної заливки в техніку Ford Trucks, Fiat, Case, New Holland, Otokar та мають допуски провідних виробників техніки: MAN, Volvo, Volkswagen, Mercedes-Benz, Ford, Renault, BMW і т. д.

В Україну мастильні матеріали поставляються напряму з заводу на центральний склад в Києві і далі на склади офіційних дистриб’юторів, тим самим гарантується збереження якості продукції на всіх етапах постачання до кінцевого споживача.

Лінійка продукції Opet містить у собі широкий асортимент моторних та трансмісійних олив, антифризу, консистентних мастил, гальмівних та гідравлічних рідини для обслуговування вантажних та легкових автомобілів, сільськогосподарської та будівельної техніки, мотоциклів та водяного транспорту. Це дозволяє повністю задовольнити потреби приватних та корпоративних споживачів.

Opet запускає вигідну акцію для СТО легкових авто - Opet

admin

Наверх