ZF на виставці Busworld 2023 представить нові електричні рішення для автобусів > Gercek Tesisat

ZF на виставці Busworld 2023 представить нові електричні рішення для автобусів

Декарбонізація: Світова прем’єра електричної портальної осі
На стенді ZF будуть представлені новітні технології eMobility, що демонструють, як останні досягнення компанії допоможуть забезпечити зниження викидів шкідливих речовин громадським транспортом. Центральне місце на стенді ZF займе новітнє інноваційне рішення для міських автобусів, що дає змогу зробити пасажирський салон повністю низько підлоговим, що покращує його доступність пасажирам.

Повністю інтегрований модульний центральний електропривод нового покоління CeTrax 2 dual для міських і міжміських автобусів потужністю 380 кВт оснащений вбудованою триступеневою трансмісією, що полегшує подолання крутих схилів і підвищує ефективність руху на високих швидкостях.

6-ступінчаста автоматична трансмісія EcoLife CoachLine розрахована на крутний момент двигуна до 2 800 Нм.

Зв’язок із SCALAR та Bus Connect
Нове рішення SCALAR для координації роботи парку транспортних засобів застосовується для управління послугами мобільності за запитом, пропонуючи операторам громадського транспорту автоматизоване ухвалення рішень і оптимізацію послуг у режимі реального часу на основі штучного інтелекту.

ZF Bus Connect – цифрове рішення ZF для управління парком міських і міжміських автобусів з електричними, гібридними або двигунами внутрішнього згоряння.

Безпека завдяки системі запобігання зіткненням і системі OnHand EPH
Система City Bus CMS компанії ZF – це перша в галузі незалежна від оригінального обладнання система, яка допомагає пом’якшити або навіть уникнути зіткнення, що насувається, одночасно підтримуючи незахищених пасажирів автобуса.

Електропневматичне ручне гальмо OnHand не тільки підвищує безпеку і комфорт водія, а й служить основою для створення технології автономного водіння.

Відвідайте ZF у павільйоні 5 на стенді 537
Виставка Brussels Expo, Belgiëplein 1, 1020 Брюссель, Бельгія, 7-12 жовтня 2023 р. Додаткову інформацію про участь ZF у виставці Busworld 2023 можна знайти на сайті www.zf.com/cv/Busworld

Як починався сегмент електричних вантажівок в Україні. Хто був першим?

admin

Наверх