З 2024 року всі нові моделі DS Automobiles будуть виключно електричними > Gercek Tesisat

З 2024 року всі нові моделі DS Automobiles будуть виключно електричними

Будучи у вирії інновацій Бренд прискорюється і стає на 100% електричним, продовжуючи свою участь у Формулі E.

З 2024 року всі нові моделі DS Automobiles будуть виключно електричними - DS

З 2024 року DS Automobiles розширить свою пропозицію, продаючи 100% електричну версію DS 4. А також, згодом представить новий дизайн, презентуючи перший 100% електричний проект на основі глобальної платформи Stellantis STLA M. Ця майбутня модель буде оснащена акумулятором високої ємності до 98 кВт/год для пробігу понад 700 кілометрів та запропонує надзвичайну технологічність і витонченість, а технічні характеристики ідеально адаптовані до побажань клієнтів DS Automobiles. Розробка завершується у Франції.

З 2024 року всі нові моделі DS Automobiles будуть виключно електричними - DS

Завод Melfi в Італії вироблятиме цей новий 100% електричний дизайн. Відкритий у 1990-х роках, він розташований у регіоні Базиліката, між Неаполем і Барі. Наступний проект DS Automobiles пізніше теж буде вироблятися на заводі Melfi.

З 2024 року всі нові моделі DS Automobiles будуть виключно електричними - DS

Для України дана стратегія електрифікації теж близька та набирає оберти в реалізації. Адже уже зараз DS Automobiles готовий запропонувати українським покупцям 100% електричний кросовер DS 3 E-TENSE, який доступний на складах в Україні. А також у клієнтів Бренду є можливість замовити інноваційний Plug-in гібрид DS 7 E-TENSE – максимальна потужність в поєднанні з передовими технологіями доступна до замовлення. Дізнавайтесь більше про оновлення DS Automobiles на офіційному сайті Бренду.

admin

Наверх