Volkswagen представив наступника Passat: VW ID.7 матиме запас ходу 700 км > Gercek Tesisat

Volkswagen представив наступника Passat: VW ID.7 матиме запас ходу 700 км

Ліфтбек Volkswagen ID.7 – новий флагман всієї ID-родини. Тому він першим отримав електричний модуль APP550 та відмінну від інших моделей архітектуру передньої панелі. Завдяки низькому коефіцієнту аеродинамічного опору (0,23) та оптимізованого приводу п’ятиметровий автомобіль може на одному заряді проїхати близько 700 кілометрів. А ще він використовує рольовий інтелект для автоматичних перебудов та утримання у смузі.

Volkswagen представив наступника Passat: VW ID.7 матиме запас ходу 700 км - Volkswagen

Мотор ID.7 видає 286 кінських сил і 550 Нм моменту, що крутить. Прибавку в порівнянні з 204-сильним попередником дали статор з більшим числом витків дротом великого перерізу, потужніший магніт ротора, посилений привід та інвертор, що забезпечує високі фазні струми. Крім двигуна, у списку інновацій ID.7 значиться також кліматична система, оснащена електроннокерованими дефлекторами та датчиком становища сонця.

Управління нею винесено на центральний 15-дюймовий дисплей. Інтенсивність обдування та напрямок налаштовується через контекстне меню. Температура – за допомогою сенсорних слайдерів. За доплату регулювання мікроклімату отримають і передні сидіння, причому крім вентиляції та підігріву в них буде додано функцію сушіння.

Volkswagen представив наступника Passat: VW ID.7 матиме запас ходу 700 км - Volkswagen

Серед інших особливостей машини – аудіосистема Harman Kardon, проекційний дисплей з доповненою реальністю, панорамний дах та голосовий асистент IDA, який розуміє природне мовлення.

Набір електронних асистентів ID.7 включає автопарковника з функцією запам’ятовування попередніх маневрів (до 50 метрів) та напівавтопілот Travel Assist, який використовує роєвий інтелект для керування машиною без розмітки. І тут електроніка покладається на анонімні дані, отримані з інших «Фольксвагенів» за протоколом зв’язку V2V.

Volkswagen представив наступника Passat: VW ID.7 матиме запас ходу 700 км - Volkswagen

Ліфтбек буде представлений на трьох ключових ринках – у Китаї, Європі та Північній Америці, і стане однією з 10 нових електричних моделей, які Volkswagen випустить до 2026 року. До них також увійде субкомпакт ID.2all на спрощеній платформі MEB Entry. За планом цей автомобіль коштуватиме менше ніж 25 тисяч євро.

Яким буде електричний наступник Volkswagen Passat

admin

Наверх